Malatya Batman Tren Seferleri

Batman – Malatya Tren Saatleri

Malatya – Batman Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Batman’dan Kurtalan Ekspresi pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 10:48 saatinde Malatya’dan salı, perşembe, Cuma, cumartesi, pazar günleri 03:11 saatinde hareket etmektedir.

İki şehir arası sadece Kurtalan ekspresi çalışmaktadır. İstasyonlar arası yolculuk ortalama 7 saat sürmekte olup tcdd tam bilet fiyatı 25 TL dir.

Batman treni saat kaçta? Malatya’ya tren seferi var mı? Kurtalan Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Batman Malatya Tren güzergahı

Malatya Batman Tren Yolu Güzergahı

Batman – Malatya Tren fiyatları:

  • Kurtalan Ekspresi Pulman  Tam 25 TL
  • Kurtalan Ekspresi Örtülü Kuşetli 35 TL
  • Kurtalan Ekspresi Yataklı Tek kişi 89 TL Çift Kişi 69 TL

BATMAN-MALATYA GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Batman ↔ Malatya trenle kaç saat Sürer?

Batman – Malatya tren ile kaç saat sürer? Malatya – Batman arası Tren yolu mesafesi 365 Km olduğundan Güney ekspresi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 03 dakika sürmektedir, Malatya-Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Malatya – Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Malatya Batman Trenle kaç km? Batman Malatya Arası Tren mesafesi 365 km

Batman tren istasyonu

Malatya Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır

Malatya Tren istasyonu telefonu? 0 422 212 40 40  dır Batman Tren istasyonu telefonu? 0 488 213 27 70 dır

Batman Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Batman ve Malatya den geçen Güney Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Malatya Batman tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Batman ve Malatya den Geçen Güney Ekspresi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Malatya Batman treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Batman Malatya Güney Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Batman Malatya Güney Ekspresi trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Batman Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Ekspresi trenidir. Batman veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Batman Malatya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Batman Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Batman Malatya Güney Ekspresi Tren saatleri?

Batman Malatya Güney Ekspresi Tren seferleri ne ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Batman dan Malatya ya tek tren 09:25 de Malatyadan Batmana gün içi tek tren 02:16 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir