Bismil Ankara Treni

Bismil – Ankara Tren Saatleri

Ankara – Bismil Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Bismil Ankara Bismil Arası Anahat Trenlerinden Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır.

Güney Kurtalan treni Ankara şehir garından pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 11:20 saatinde hareket etmekte olup, Bismil’den pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 11:34 saatinde hareket etmektedir.

Ankara Bismil Arasında Güney Kurtalan Ekspresi haftanın belirli günlerinde çalışır Trende Yataklı ve kuşetli vagon bulunmaktadır. Yolculuğunuz 22 saat sürmekte olup Tam bilet fiyatı 50 TL dir.

Ankara Kurtalan ekspresi treni saat kaçta? Bismil’den tren seferi var mı? Kurtalan ekspres tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Bismil Ankara tren yolu güzergahı

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara Bismil Ankara arasında haftanın 5 günü Çalışır.

Bismil den Ankara Yönüne Güney Kurtalan Ekspresi Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Ankara dan Bismil Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts iyi, Pazar Günleri Çalışır

Ankara dan Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Bismil dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Bismil Ankara Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 50 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 56 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi  110 TL Çift Kişi  220 TL

ANKARA – BİSMİL GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ankara Bismil trenle kaç saat Sürer?

Bismil – Ankara arası Tren yolu mesafesi 932 Km olduğundan Güney ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 21 saat sürmektedir, Ankara Bismil tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Bismil tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Bismil Diğer Rota: 11 sa. 10 dk. (940 km), kalkış: Ankara Gar varış: Bismil Gar

Bismil Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 412 415 30 73 dır. Adresi, Bismil Gar, Kurtuluş Mahallesi, Barış Cd., 21500 Bismil/Diyarbakır

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 24 Esaslı Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 312 309 05 15 dır. Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Bismil Tren istasyonu

Ankara Bismil arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Bismil den geçen Güney Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Bismil Ankara Ekspresi tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Bismil den Geçen Güney Ekspresi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Bismil Ankara treninde Yemekli vagon bulunur mu?

Ankara Bismil Güney Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Bismil Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Bismil Güney Ekspresi tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ankara veya Bismil istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Bismil Tcdd Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Bismil Çalışan Güney Kurtalan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Bismil Güney Kurtalan Tren saatleri?

Ankara Bismil Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bismil Ankara yönü tren saati 10:10, Ankara’dan Kalkan trenin hareket saati 10:55 dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir