Ereğli Tren Saatleri

Ereğli’den Nerelere Tren Var? Toros Ekspresi ile Adana Pozantı Karaman Konya yönüne her gün tren seferi vardır.

Ereğli treni saat kaçta? Ereğli’ye tren seferi var mı? Toros Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

EREĞLİ EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ereğli Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Ereğli trenleri Ereğli Tren istasyonunda hergün çalışır ?

ereğli tren istasyonu

Ereğli tren garı çalışma saatleri ? Ereğli Tren Garı 05:30 – 19:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Ereğli tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 332 713 11 99 dır.

Ereğli Tren garına ulaşım Ereğli tren istasyonu Ereğli merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Ereğli de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Ereğli den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Ereğli seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Ereğli den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ereğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Ereğli Tcdd Ekspres trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ereğli Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ereğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Ereğli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ereğli Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ereğli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ereğli Tren saatleri? Ereğli den diğer istasyonlara giden trenlere ait Ereğli Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Ereğliden İlk tren 00:03 saatinde hareket etmektedir.

Ereğli Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Ereğli garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ereğli Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Ereğli Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ereğli Tren Saatleri 2021 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.Ereğli tren saatleri ve Ereğli tren bilet fiyatları Ereğli Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir. Ereğli Tren kaç saat ? Ereğli Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir