Karesi Ekspresi Tren Saatleri

Karesi Ekspresi Tren saatleri

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Karesi Ekspresi yol güzergahı

Karesi Ekspresi güzergâhi seyahat için bu seferi tercih edecek yolcular icin en merak edilen konulardan biridir. Balıkesir ve İzmir (Basmane) arasında her gün islemekte olan bu trenin güzergâhı Balıkesir soma Akhisar Manisa Basmane seklindedir. İzmir’den Balikesir’e donüs seferinde ise; Basmane’den Manisa Akhisar Soma Balikesir’e varmaktadir. Tren hatti üzerine 17 istasyon yer almaktadır. Balikesir Tren Gari, Çukurhuseyin, Sogucak, Savastepe, Soma, Kirkagaç, Akhisar, Kapakli, Saruhanli, Manisa Tren Gari, Muradiye, Ayvalik, Emiralem, Menemen, Çigli, Halkapinar, Basmane Tren Gari.

Karesi Ekspresi Tren Güzergahı
Karesi Ekspresi Tren Güzergahı

Balıkesir İzmir Karesi Ekspresi tren Fiyatları : Tam; 16 TL, Genç; 13 TL Yaşlı; 8 TL 

Balıkesir Karesi Ekspresi Treni ile Kaç Saat Sürer Ortalama 4,5 Buçuk Saat sürer

Karesi Ekspresi treni pulman vagonları ile yolcuların hizmetindedir. Pulman vagonları ile TCDD Taşımacılık her türlü ayrıntıyı düşünmüş olup yolcuların güvenligi ve konforu için pek çok hizmeti bu vagonlarda sunmaktadır. Yolcuların konforunun ve güvenliginin düşünüldügü bu koltuklar geriye yatırılabilen, ergonomik tasarımlı ve aralıkları geniş koltuklardır. Koltukların arasında masalar oldugu gibi aynı zamanda koltuk aralarında da katlanabilir masalar yer alıyor. Pulman koltukların üzerinde bagaj konulacak alanlara yolcular eşyalarını yerleştirebiliyorlar. Trende yer alan bazı koltukların yan kısımlarında elektrik prizi yer almaktadır. Vagonun iki tarafında da tuvalet yer almaktadır. Her gün düzenli olarak yapılan seferler ortalama olarak 4 saati aşkın bir sürede tamamlanmaktadır. Güzergâh üzerinde yer alan tüm istasyonlardan bilet alınabilmektedir.

Her gün karşılıklı sefere çıkan Karesi Ekspresi bir seferini 4 saat 20 dakika içerisinde tamamlamaktadır. Hem ekonomik hem de kısa süreli zaman tasarrufu ile çogu seyahatçi tarafından ilk tercih edilen ulaşım aracı olmuştur.

Balıkesir KalkışTren SaatiİzmirTren Saati
Balıkesir14:01İzmir14:01
Soğucak15:01Çiğli15:01
Savaştepe16:01Menemen16:01
Soma17:01Emiralem17:01
Kırkağaç18:01Muradiye18:01
Akhisar19:01Horozköy19:01
Saruhanlı20:01Manisa20:01
Manisa21:01Saruhanlı21:01
Horozköy22:01Akhisar22:01
Muradiye23:01Kırkağaç23:01
Emiralem00:01Soma00:01
Menemen01:01Savaştepe01:01
Çiğli02:01Soğucak02:01
İzmir03:01Balıkesir03:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir