Osmaniye Mersin Tren Seferleri

Mersin – Osmaniye Tren Saatleri

Osmaniye – Mersin Tren Saatleri

Mersin KalkışTren SaatleriIslahiye KalkışTren Saatleri
Mersin↓17:30Islahiye↓07:30
Tarsus↓18:10Bahçe↓08:09
Yenice↓18:25Osmaniye↓08:48
Adana↓18:56Ceyhan↓09:25
Kiremithane19:02İncirlik↓10:01
İncirlik↓19:11Kiremithane10:08
Ceyhan↓19:47Adana↓10:23
Osmaniye↓20:22Yenice↓10:47
Bahçe↓21:00Tarsus↓11:03
Islahiye
Varış
21:39Mersin Varış11:35
Islahiye Mersin Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Osmaniye Mersin Osmaniye Arası Bölgesel Trenlerinden Mersin Treni Hergün Çalışmaktadır.

Mersin Osmaniye arası TCDD ye ait 1 Bölgesel tren ile tek sefer yapılmaktadır. Mersin’den İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye den ise ilk tren 08:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 173 km olup yaklaşık 2 saat 32 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam 10 tl dir.

Osmaniye ↔ Mersin Tren fiyatları

  • Mersin osmaniye bölgesel Pulman Tam 10  TL

OSMANİYE – MERSİN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Osmaniye Mersin Tren Yolu Güzergahı

Mersin ↔ Osmaniye trenle kaç saat Sürer? 

Mersin Osmaniye Mersin Arası Trenle Yaklaşık  2,5 Saat sürmektedir. Osmaniye Mersin Trenle kaç km? Mersin Osmaniye Arası Tren mesafesi 173 km dir.

Mersin Garından Osmaniye tren istasyonuna ve Osmaniye Garından Mersin Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferleri düzenlenir. Mersin Osmaniye Treninde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Osmaniye Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır.

Osmaniye Tren istasyonu telefonu 0 328 814 10 49 dır.

Mersin Tren garı çalışma saatleri 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır.

Mersin Tren istasyonu telefonu 0 324 231 12 67 dır.

Mersin Osmaniye arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Mersin Osmaniye istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Mersin Osmaniye tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Osmaniye ve Mersin’den Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Mersin Osmaniye treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Mersin Osmaniye Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Osmaniye Mersin tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Mersin Osmaniye tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Mersin Osmaniye arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Mersin Osmaniye Tren saatleri?

Osmaniye Mersin Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Mersin’den İlk tren 17:30 saatinde hareket etmektedir. Osmaniye’den ise ilk tren 08:43 saatinde hareket etmektedir.

“Mersin – Osmaniye Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Treni yenilediler klimasının dışında hiçbir artısı yok aksine eksisi çok ev berbat saat desen kalkış saatini mersinden şaşmayan tren varış saatlerine en az yarım saat gecikmeli gidiyor 20.22 Osmaniye ye varış soruyorum ne zaman 21.00 i bulur diyor 50 km hızla gidersen olacağı bu eski tren vaktinden en fazla 10 dk şaşıyordu. Merak edenlere söyleyim tren rotar yapmadı beklemedi bir yerde. Denetleme olmayınca böyle oluyor demek ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir