Mersin – Osmaniye Tren Saatleri

Anasayfa » Mersin – Osmaniye Tren Saatleri

Mersin – Osmaniye Tren Kalkış Saatleri

Güncel Mersin – Osmaniye Tren Saatleri ve bileti,  (Geçici Süreliğine seferler durdurulmuştur.)  garlar arasında haftanın her günü TCDD’ye ait Bölgesel trenler ile 2 sefer yapılmaktadır. İlk tren Şehir Garından 06.20 saatinde kalkış yaptıktan 3 saat 21 dakika sonra Osmaniye Tren İstasyonuna varmaktadır.

Mersin >OsmaniyeSüreTren
06:2009:513s 21dkMersin İskenderun
16:3019:463s 16dkMersin İskenderun

Mersin – Osmaniye trenle kaç saat?

İki istasyon arası tren yolu mesafesi 173 km olup Bölgesel Trenler ile tren yolculuğu bu nedenle 3 saat 20 dakika sürmektedir.

Mersin – Osmaniye Treni Bilet fiyatları

İki şehir arası en ucuz tren bileti 125 TL’dir. Ayrıca bilet indirimi yolcu türüne göre değişiklik göstermektedir.

Tren Bileti İndirim Oranları

  • Osmaniye Gidiş Dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim %15
  • TCDD personeli, ailesi ve emeklilerine % 20
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş %50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz

Mersin – Osmaniye Tren Seferleri

Tcdd’ye ait bölgesel trenlerden Treni ile her gün sefer yapılmaktadır. Trenler genellikle 2+1 koltuklu pulman tip vagonlardan oluşur. Üstelik vagonlarda WC, lavabo, klima ve elektrik prizi bulunmaktadır.

TrenTrenTren
173 km3s 20dk2 Sefer
varYokYok

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Mersin – Osmaniye Arası Güzergah ve Durakları

Mersin İskenderun Bölgesel Treni şehir garından kalkış yapar ve devamında Tırmıl > Karacailyas > Taşkent > Huzurkent > Tarsus > Yenice > Şehitlik > Şakirpaşa > Adana > Kiremithane > İncirlik > Yakapınar > Ceyhan > Günyazı > Toprakkale İstasyonlarında duruş yaparak en son Osmaniye şehir garında seferini tamamlar.

mersin osmaniye tren
Osmaniye Mersin Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Mersin Garı genellikle 08:00 – 17:00 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0324 2311267’dir. Osmaniye’ye tren bileti almak için 444 (TCDD) veya e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

“Mersin – Osmaniye Tren Saatleri” üzerine bir yorum

  1. Treni yenilediler klimasının dışında hiçbir artısı yok aksine eksisi çok ev berbat saat desen kalkış saatini mersinden şaşmayan tren varış saatlerine en az yarım saat gecikmeli gidiyor 20.22 Osmaniye ye varış soruyorum ne zaman 21.00 i bulur diyor 50 km hızla gidersen olacağı bu eski tren vaktinden en fazla 10 dk şaşıyordu. Merak edenlere söyleyim tren rotar yapmadı beklemedi bir yerde. Denetleme olmayınca böyle oluyor demek ki

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir