Manisa – Çiğli Tren Saatleri

Manisa – Çiğli Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuBölgesel Tren SaatleriEkspres Tren Saatleri
Manisa 07:21 10:35 20:3305:47 08:15 17:38
Çiğli 08:10 11:33 15:45 07:10 19:19 20:33
Çiğli Manisa Tren Seferleri Ağustos 2021

İki istasyon arası mesafe 62 km olup yolculuk 1 saat sürmektedir. Günlük karşılıklı 10 tren seferi düzenlenir. Tcdd fiyatı 5,00 TL den başlamaktadır. Manisa’dan kalkan İlk tren 07:21 saatinde hareket etmektedir. Çiğli’den ise ilk tren 08:10 saatinde hareket etmektedir.

Manisa ↔ Çiğli trenle kaç saat Sürer ? 

Trenle Yaklaşık  1 Saat sürmektedir. Trenle kaç km? Manisa Çiğli Arası Tren mesafesi 62 km dir.

Çiğli ↔ Manisa Tren fiyatları:

Çiğli Manisa Tren fiyatları Aşağıya Çıkarılmıştır.

  • 17 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL
  • 6 Eylül Ekspresi Pulman Tam 6,5 TL
  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 4 TL
  • İ Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Pulman Tam 8,5 TL
  • K Mavi Treni Örtülü Kuşetli 23 TL
  • Konya Mavi Yataklı Tek kişi TL 88 Çift Kişi 58 TL

MANİSA – ÇİĞLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Manisa Çiğli Tren Yolu Güzergahı
Manisa tren istasyonu

Çiğli Tren garı çalışma saatleri : 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 232 386 19 52 dır

Manisa Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır

Manisa Çiğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Çiğli Manisa arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Manisa Çiğli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartıman lardan oluşmaktadır.

Çiğli Manisa tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Manisa ve Çiğli den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Çiğli Manisa Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Manisa Çiğli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Manisa Çiğli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Çiğli Manisa Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Çiğli Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Çiğli Manisa arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden , Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çiğli Manisa Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Manisa Çiğli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Manisa Çiğli Tren saatleri? Manisa dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Manisa Çiğli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Manisa dan kalkan İlk tren 05:47 saatinde hareket etmektedir. Çiğli den ise ilk tren 07:10 saatinde hareket etmektedir.

Manisa Çiğli arası tren seferi var mı?

Çiğli Manisa Çiğli Arası Anahat Trenlerinden 17 Eylül, 6 Eylül, Karesi, ege, Mavi Trenler, Bölgesel Trenlerden Basmane Uşak, Basmane Alaşehir Trenleri Hergün Çalışmaktadır.

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.
İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.
İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021
Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021
izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021
İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel Temmuz 2021
BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021
İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir