Soma Menemen Tren Seferleri

Menemen – Soma Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Soma-Menemen Tren Saatleri

MENEMENSOMA
07:26, 19:3506:50, 16:03
Menemen Soma tren saatleri temmuz 2021

Soma Menemen Soma Arası Anahat Trenler Ege espresi 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi, İ Mavi treni, Karesi Ekspresi ile Her gün karşılıklı çalışırlar.

Soma Menemen arası 5 Ekspres tren ile ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Menemen Gardan İlk tren 07:26 saatinde hareket etmektedir. Soma tren istasyonundan ise ilk tren 06:50 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 120 km olup yaklaşık 2 saat 20dk sürmektedir. Kmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 13 tl dir.

Menemen ↔ Soma Tren fiyatları

  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 13 TL
  • 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi Ege Treni Pulman Tam 13 TL
  • İ Mavi Treni,  Pulman Tam 17 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi 103 TL Çift kişi 142 Tl

SOMA – MENEMEN TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Menemen ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

Menemen Soma Menemen Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat 20 dk sürmektedir. Soma Menemen Trenle kaç km? Menemen Soma Arası Tren mesafesi 120 km.

Menemen – Soma tren ile kaç saat sürer? Soma – Menemen arası Tren yolu mesafesi 120Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 20 dakika sürmektedir, Soma-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Soma – Menemen tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Soma Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Soma Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Soma tren istasyonu

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır

Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır.

Menemen – Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Soma – Menemen arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Menemen – Soma Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Soma – Menemen tren seferlerinde yataklı vagon tercihi var mıdır?

Menemen ve Soma dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Soma – Menemen Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Menemen – Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Menemen – Soma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Soma – Menemen Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Soma – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Menemen tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Menemen veya Soma istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma – Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Menemen Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Soma – Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Menemen – Soma Tren saatleri?

Menemen’den diğer istasyonlara giden trenlere ait Menemen – Soma Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Menemen Gardan İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Soma tren istasyonundan ise ilk tren 06:18 saatinde hareket etmektedir.

Ege espresi

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

17 Eylül Ekspresi,

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021

6 Eylül Ekspresi,

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel Temmuz 2021

İ Mavi treni,

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir