Soma Menemen Tren Seferleri

Menemen ↔ Soma Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Menemen ↔ Soma Tren Saatleri

Soma
Kalkış
Tren
Adı
Menemen
Kalkış
06:18TCDD07:24
06:55TCDD09:32
11:10TCDD14:36
16:05TCDD18:23
19:12TCDD18:39
Menemen Tren Saatlerinde Pandemi nedeniyle Ekspres Trenler Çalışmamaktadır.

Soma Menemen Soma Arası Anahat Trenler Ege espresi 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi, İ Mavi treni, Karesi Ekspresi ile Hergün karşılıklı 5 sefer düzenlenir

Soma Menemen arası 5 Ekspres tren ile ile hergün karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Menemen Gardan İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Soma tren istasyonundan ise ilk tren 06:18 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 120 km olup yaklaşık 2s:20dk sürmektedir. Kmavi Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 10 tl dir.

Menemen ↔ Soma Tren fiyatları

  • Karesi Ekspresi Pulman Tam 9 TL
  • 17 Eylül Ekspresi, 6 Eylül Ekspresi Ege Treni Pulman Tam 13 TL
  • İ Mavi Treni,  Pulman Tam 13 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi 103 TL Çift kişi 73 Tl

Menemen ↔ Soma trenle kaç saat Sürer?

Menemen Soma Menemen Arası Trenle Yaklaşık 2 Saat 20 dk sürmektedir. Soma Menemen Trenle kaç km? Menemen Soma Arası Tren mesafesi 120 km.

Menemen – Soma tren ile kaç saat sürer? Soma – Menemen arası Tren yolu mesafesi 120Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 20 dakika sürmektedir, Soma-Menemen tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Soma – Menemen tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Soma Menemen Tren Yolu Güzergahı

Menemen Soma Trenlerinde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Soma tren istasyonu

Menemen Tren garı çalışma saatleri 06 00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır.

Menemen Tren istasyonu telefonu 0 232 832 13 42 dır

Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır.

Menemen – Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Soma – Menemen arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Menemen – Soma Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Soma – Menemen tren seferlerinde yataklı vagon tercihi var mıdır?

Menemen ve Soma dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Soma – Menemen Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz..

Menemen – Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Menemen – Soma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Soma – Menemen Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Soma – Menemen tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Menemen tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Menemen veya Soma istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma – Menemen Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Menemen Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Soma – Menemen Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Menemen – Soma Tren saatleri?

Menemen’den diğer istasyonlara giden trenlere ait Menemen – Soma Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Menemen Gardan İlk tren 07:24 saatinde hareket etmektedir. Soma tren istasyonundan ise ilk tren 06:18 saatinde hareket etmektedir.

Ege espresi

izmir
kalkış
HAREKET SAATİKÜTAHYA
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓06.40Kütahya↓09:40
Çiğli07:10Tavşanlı10:35
Menemen07:24Balıkesir14:40
Manisa08:14Soma16:05
Akhisar09:02Akhisar16:52
Soma09:42Manisa17:43
Balıkesir11:03Menemen18:27
Tavşanlı15:09Çiğli18:45
Kütahya Varış15:59İzmir Varış19:11
Ege Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

17 Eylül Ekspresi,

izmir
kalkış
HAREKET SAATİbalıkesir
kalkış
HAREKET SAATİ
İzmir↓13:55Bandırma16:00
Çiğli↓14:22Balıkesir17:51
Menemen↓14:36Soma19:12
Manisa15:13Akhisar19:48
Akhisar15:55Manisa20:42
Soma16:30Menemen21:27
Balıkesir17:47Çiğli21:40
Bandırma Varış19:26İzmir Varış22:09
17 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır.

6 Eylül Ekspresi,

İzmir
Kalkış↓
HAREKET SAATİBandırma
Kalkış↓
HAREKET SAATİ
Basmane08:50Bandırma↓08:00
çiğli09:16Balıkesir09:53
Menemen09:32Soma11:10
Manisa10:13Akhisar11:45
Akhisar10:56Manisa12:28
Soma11:33Menemen13:04
Balıkesir12:48Çiğli13:19
Bandırma Varış14:26İzmir Varış13:44
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Bu Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur.

İ Mavi treni,

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

Karesi Ekspresi

BALIKESİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİİZMİR
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Balıkesir ↓05:00İzmir ↓17:40
Soma06:18Çiğli18:09
Akhisar06:52Menemen18:23
Manisa07:41Manisa19:04
Menemen08:25Akhisar19:49
Çiğli08:42Soma20:24
İzmir Varış09:09Balıkesir Varış21:41
Karesi Ekspres Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Karesi Ekspresi Sadece Pulman vagonlardan oluşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir