Selçuk Tren Saatleri

Selçuk’dan Nerelere Tren Var?  Denizli İzmir Treni Basmane Nazilli Treni ve Basmane Söke Bölgesel Trenleri ile   Aydın, Denizli, Gaziemir, İzmir, Nazilli, Selçuk, Söke, Torbalı, yönüne hergün tren seferi vardır.

SELÇUK TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Selçuk Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Selçuk trenleri Selçuk Tren istasyonunda her gün çalışır

Selçuk tren garı çalışma saatleri? Selçuk Tren Garı 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Selçuk tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 232 892 60 06 dır.

Selçuk tren istasyonu

Selçuk de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  Selçuk den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Selçuk seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Selçuk den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Selçuk tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Selçuk istasyon gişesinden, Selçuk Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Selçuk Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Selçuk Tren saatleri? Selçuk dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Selçuk Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Selçuk dan ilk tren 00:04 da hareket etmektedir

Selçuk Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Selçuk garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Selçuk Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Selçuk Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir