Söke Tren Saatleri

Söke’den Nerelere Tren Var? Basmane Söke Bölgesel Treni, Denizli Söke Bölgesel Treni, Nazilli Söke Bölgesel TReni ile Aydın, Bayındır, Denizli, Gaziemir, İzmir, Nazilli, Selçuk, Söke, Torbalı, yönüne her gün tren seferi vardır.

SÖKE TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Söke Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Söke trenleri Söke Tren istasyonunda her gün çalışır

Söke tren garı çalışma saatleri? Söke Tren Garı 05:00 – 11:00, 13:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Söke tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 256 518 11 83 dır.

Söke tren garı

Söke de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Söke den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Söke seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Söke den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Söke treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Söke Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Söke tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Söke tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Söke istasyon gişesinden, Söke Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Söke Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Söke Tren saatleri? Söke dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Söke Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Söke dan ilk tren 00:05 da hareket etmektedir

Söke Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Söke garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Söke Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Söke Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir