Turgutlu Tren Saatleri

Turgutlu’dan Nerelere Tren Var? Konya Mavi, Basmane Uşak Bölgesel Treni, Alaşehir Basmane Bölgesel Treni Alaşehir Manisa Bölgesel Treni, Uşak Manisa Bölgesel Treni ile Afyon, Akşehir, Alaşehir, Çiğli, İzmir Konya, Manisa, Menemen, Salihli, Turgutlu, Uşak, yönüne hergün tren seferi vardır.

TURGUTLU TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

Harika bir Turgutlu seyahati için Turgutlu ya tren ile gitmek isterseniz buradan Turgutlu Tren saatlerini öğreni yukarıdaki şehirlerden günde bir çok kez Turgutlu tren garına sefer yapan tcdd devlet demiryollarına ait trenleri tercih edebilirsiniz. Üstelik bu trenlerden bazıları yataklı ve kuşetli trenerdir.

Turgutlu tren garı çalışma saatleri? Turgutlu Tren Garı06:30 – 20:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Turgutlu tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 236 313 10 46 dır.

Turgutlu Tren garına ulaşım Turgutlu tren istasyonu Turgutlu merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

turgutlu tren istasyonu

Turgutlu da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Turgutlu den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Turgutlu seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Turgutlu den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Turgutlu Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Turgutlu treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Turgutlu Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Turgutlu Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Turgutlu tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Turgutlu tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Turgutlu istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Turgutlu Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Turgutlu Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Turgutlu Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Turgutlu Tren saatleri? Turgutlu dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Turgutlu Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Turgutluden İlk tren 00:16 saatinde hareket etmektedir.

Turgutlu Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Turgutlu garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Turgutlu Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Turgutlu Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir