Mersin – Gaziantep Tren Saatleri

Anasayfa » Mersin – Gaziantep Tren Saatleri

Tren Saatleri Tren İşletmesi size en iyi Mersin – Gaziantep tren seferleri, saatleri ve bilet fiyatlarını bulmanızı sağlar. Garlar arası sadece 402 km gibi uzun bir mesafedir. Böylelikle tren yolculuğu saatleri kolayca planlanabilir ve tren biletinizi satın alabilirsiniz.

Mersin tren sefer saatleri, Türkiye’nin en iyi raylı sistem firması olan TCDD tarafından sağlanmaktadır. Ancak henüz iki istasyon arası çalışan tren seferleri bulunmamaktadır.

Mersin – Gaziantep Tren Bileti Ne kadar?

Ekonomi sınıfı tren biletlerinden business biletlere kadar hepsi bu linktedir. Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun bileti https://bilet.tcdd.gov.tr/ adresinden temin edebilirsiniz.

MERSİN – GAZİANTEP YOLCULUK BİLGİLERİ
Garlar arası mesafe kaç km?402 km
İki istasyon arası kaç saat sürer?6 saat 7 dakika
Tren bileti nereden alınır?TCDD Tren Bileti Al
Telefon444 82 33

Tren yolculuğu iki şehir arasında yolculuk etmek için uygun fiyatlıdır. Aynı zamanda güvenli ve rahat bir yolculuk sunar.

TCDD İşletmesindeki Diğer Tren Seferleri

Mersin – Gaziantep Tren Yolculuğu

Hızlı Tren ile tren yolculuğu, Gaziantep şehir merkezine varmanın ve şehirde daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur. Şehre normal veya yüksek hızlı trenle gitmeyi planlıyorsanız, yolculuğunuz boyunca seyredeceğiniz güzel manzaraları çok seveceksiniz.

Ayrıca Gaziantep Garına yapılan tren yolculuğu karbon salınımı emisyon değerleri açısından oldukça düşüktür. Buda Doğaya karşı daha az zarar demektir.

Mersin – Gaziantep arası çalışan tren seferleri ve saatleri ile ilgili güncel bilgilere TCDD sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir