Etiket arşivi: Bandırma trenle kaç saat?

Bandırma > Balıkesir Tren Saatleri

Bandırma KalkışBalıkesir VarışTrenBilet Fiyatı
16:0017:4017 Eylül Ekspresi₺28,00

Bandırma > Balıkesir Tren Seferleri

Bandırma Balıkesir Tren Garları arası her gün TCDD’ye ait 17 Eylül Ekspresi ile tek sefer yapılır. (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Bandırma’dan tren her sabah 16:00 saatinde kalkış yapıp 17:40 saatinde Balıkesir’e varmaktadır.

Bandırma > Balıkesir Trenle Kaç Saat?

İki gar arası mesafe 98 km olduğundan 17 Eylül Ekspresi ile yolculuk bu güzergahta yaklaşık 1 saat 40 dakika sürer.

Bandırma > Balıkesir Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 28 TL’dir. Bunun dışında Bandırma Balıkesir Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
Bandırma Balıkesir Tren güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0266 7136089‘dur. Ayrıca Bandırma Balıkesir tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bandırma > Akhisar Tren Saatleri

Kalkış SaatiVarış SaatiTrenBilet Fiyatı
16:0019:3417 Eylül Ekspresi₺50,00

Bandırma > Akhisar Tren Kalkış Saatleri

Bandırma > Akhisar Tren Saatleri ve bileti, garlar arası her gün TCDD’ye ait 17 Eylül Ekspresi ile tek sefer yapılır. (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Bandırma’dan tren her sabah 16:00 saatinde kalkış yapıp 19:34 saatinde Akhisar’a varmaktadır.

Bandırma > Akhisar Trenle Kaç Saat?

İki gar arası mesafe 186 km olduğundan 17 Eylül Ekspresi ile yolculuk bu güzergahta yaklaşık 3 saat 34 dakika sürer.

Bandırma > Akhisar Tren Bileti Fiyatları

Bu güzergahta En ucuz tren bilet ücreti 50 TL’dir. Bandırma Akhisar Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Bandırma Akhisar Tren güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0266 7136089‘dur. Ayrıca Bandırma Akhisar tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bandırma – İzmir Tren Saatleri

Bandırma Kalkışİzmir VarışTrenBilet Fiyatı
16:0021:5017 Eylül Ekspresi₺59,00

Bandırma – İzmir Tren Seferleri

Bandırma Garından İzmir Garına her gün 1 tren seferi yapılmaktadır. (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Bandırma’den tek tren, saat 16:00 saatinde kalkış yapmakta olup akşam 21:50 saatinde İzmir’e varmaktadır.

Bandırma – İzmir trenle kaç saat?

Tren yolu mesafesi 275 km olduğundan, tren yolculuğu yaklaşık 5 Saat 50 dakika sürer.

Bandırma – İzmir Tren Bilet fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 59 TL’dir. Bandırma İzmir Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
İzmir Bandırma Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0266 7136089‘dur. Ayrıca Bandırma İzmir tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bandırma Tren Saatleri

Bandırma Tren Saatleri ve tren bileti, (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Gardan her gün 1 tren seferi yapılır. Bandırma’dan kalkan tren İzmir yönüne gitmekte olup saat 16:05’de kalkış yapmaktadır.

Bandırma’dan nerelere Tren Seferleri Var?

6 Eylül Eksperi ve 17 eylül ekspresi ile Balıkesir, Soma, Akhisar, Kırkağaç, Manisa, Menemen ve İzmir Yönüne Her gün Tren vardır.

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0266 7136089‘dur. Adresi: Paşabayır Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Cad. Gar Binası, Bandırma/Balıkesir. Ayrıca Bandırma – tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bandırma tren
Bandırma tren istasyonu

Bandırma – Soma Tren Saatleri

Bandırma KalkışSoma VarışTrenBilet Fiyatı
16:0018:5917 Eylül Ekspresi₺42,00

Bandırma – Soma Tren Seferleri

Bandırma İzmir Tren Garları arası her gün TCDD’ye ait 17 Eylül Ekspresi ile tek sefer yapılır. (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Bandırma’dan tren 16:00 saatinde kalkış yapıp akşam 18:59 saatinde Soma’ya varmaktadır.

Bandırma – Soma trenle kaç saat?

Tren yolu mesafesi 273 km olduğundan, 17 Eylül Ekspresi ile yolculuk yaklaşık 2 saat 59 dakika sürmektedir.

Bandırma – Soma Tren fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 42 TL’dir. Bandırma İzmir Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
Soma Bandırma Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0266 7136089‘dur. Ayrıca Bandırma Soma tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bandırma – Manisa Tren Saatleri

Bandırma KalkışManisa VarışTrenBilet Fiyatı
16:0020:1717 Eylül Ekspresi₺51,00

Bandırma – Manisa Tren Seferleri

Bandırma Tren Garından Manisa Tren Garına her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılır. (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Bandırma’dan tren akşam saat 16:00’da kalkış yapıp, saat 20:17’de Manisa’ya varmaktadır.

Bandırma – Manisa trenle kaç saat Sürer?

Tren yolu 237 km olduğundan, 17 Eylül Ekspresi ile tren yolcuğu yaklaşık 4 saat 17 dakika sürmektedir.

Bandırma – Manisa Tren fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 51 TL’dir. Bandırma İzmir Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
Manisa Bandırma Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0266 7136089‘dur. Ayrıca Bandırma Manisa tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bandırma – Menemen Tren Saatleri

Bandırma KalkışMenemen VarışTrenBilet Fiyatı
16:0021:0117 Eylül Ekspresi₺59,00

Bandırma – Menemen Tren Seferleri

Bandırma Garından Menemen Garına her gün 1 tren seferi yapılmaktadır. (Bandırmadan şuan tren seferi yapılmamaktadır). Bandırma’dan tek tren, saat 16:00’da kalkış yapmakta olup akşam 21:01 saatinde Menemen’e varmaktadır. Bu yolculuk yaklaşık 5 saat 1 dakika sürmektedir.

Bandırma – Menemen trenle kaç saat?

Tren yolu 273 km olduğundan trenle yolculuk yaklaşık 5 Saat 1 dakika sürmektedir.

Bandırma – Menemen Tren fiyatları

Bu güzergahta en ucuz tren bilet ücreti 59 TL’dir. Bandırma Menemen Tren bileti indiriminiz fiyat ve orana göre hesaplanır.

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
Menemen Bandırma Tren Yolu Güzergahı

Tren Bileti Nasıl Alınır?

Bandırma Tren Garı 08:00 – 20:30 saatleri arası çalışmakta olup, telefonu 0266 7136089‘dur. Ayrıca Bandırma – Menemen tren bileti almak için TCDD e-bilet sitesini ziyaret ediniz.

Bandırma – Çiğli Tren Saatleri

İzmir
Kalkış↓
SaatiBandırma
Kalkış↓
Saat
Basmane09:15Bandırma↓16:05
çiğli09:44Balıkesir17:43
Menemen10:05Soma19:01
Manisa10:53Akhisar19:36
Akhisar11:36Manisa20:19
Soma12:15Menemen21:06
Balıkesir13:34Çiğli21:23
Bandırma Varış15:08İzmir Varış21:50
6 Eylül Ekspres Tren Seferleri, Tren Yalnız pulman vagonlardan oluşur. Güncel 2022

Çiğli Bandırma Tren Seferleri

Çiğli – Bandırma – Çiğli Arası Sadece 6 Eylül Ekspresi ve 17 eylül ekspresi Treni Çalışmaktadır.

Bandırma şehir garından ilk tren 08:00 saatinde hareket etmekte olup, Çiğli istasyonundan ise ilk tren 09:16 saatinde hareket etmektedir. İki istasyon arası 6 Eylül ve 17 Eylül ekspresleri gün içinde 1 kere tren seferi düzenlemektedir.

Bandırma – Çiğli tren ile kaç saat sürer? Çiğli – Bandırma arası Tren yolu mesafesi 275 Km olduğundan 17 eylül treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 6 saat 10 dakika sürmektedir,

Çiğli Bandırma Tren fiyatları:

  • 6 Eylül Ekspresi Tam 23 TL
  • 17 eylül ekspresi Tam 24 TL

Tren Bileti İndirimini Hesapla

TCDD Bilet İndirim Oranları?

  • Gidiş-dönüş bilet, öğrenci ve sosyal indirim ne yazıkki %15
  • Çocuk (7-12), ve 65+ yaş ne varki % 50
  • Çocuk (0-6) bu yüzden Ücretsiz
Çiğli Bandırma Tren Yolu Güzergahı