Adana – Ereğli Tren Saatleri

Bu güzergahtaki tren geçici süreliğine durdurulmuştur.

Ereğli – Adana Tren Saatleri

KONYA
KALKIŞ
SAATİADANA
KALKIŞ
SAATİ
Konya ↓14:00Adana ↓07:45
Karaman15:26Pozantı09:31
Ereğli16:37Ulukışla10:34
Ulukışla17:29Ereğli11:20
Pozantı18:15Karaman12:36
Adana Varış19:53Konya Varış13:58
Toros Ekspresi Pandemiden dolayı çalışmamaktadır. Tren Seferleri Tamamen Pulman vagonlardan oluşur. Güncel Temmuz 2021

Adana Ereğli Adana Arası Toros Ekspresi Treni ile Her gün karşılıklı 1 Tren seferi düzenlenir. Bu yolculuk 196 km olup yaklaşık 3 saat 13 dk sürmektedir. Toros Ekspresi Pulman vagon Tcdd bilet ücreti Tam 21 TL dir. Ereğli Toros ekspresi treni saat kaçta?, tren seferleri var mı? Adana tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Ereğli-Adana treni saat kaçta var?

Adana Gardan Ereğli yönüne Toros Ekspresi ile tek tren sabah 07:45 saatinde, Adana yönüne ise tek tren ise 16:37 saatinde hareket etmektedir.

Adana – Ereğli Tren fiyatları:


Toros Ekspresi Pulman Tam Bilet: 21 TL

ADANA – EREĞLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Toros Ekspresi Adana-ereğli-Adana arasında hergün Çalışır. Tren Klimalı Pulman ve Kompartımanlı vagonlardan oluşur.

Ereğli Adana Tren Güzergahı

Ereğli – Adana Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Adana treni saat kaçta? Ereğli’ye tren seferi var mı? Toros Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Adana Tren garı çalışma saatleri: 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir. Adresi : Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Ereğli Tren garı çalışma saatleri:05:30 – 19:00 saatleri arası Açıktır Ereğli Tren istasyonu telefonu ? 0 332 713 11 99 dır Adresi: Türbe Mahallesi, Şht Polis Yalçın Çiçek Sk., 42310 Ereğli/Konya

Ereğli – Adana tren ile kaç saat Sürer?

Ereğli ↔ Adana trenle kaç saat Sürer? Trenle Yaklaşık 3 Saat sürmektedir. Adana Ereğli Trenle kaç km ? Tren mesafesi 196 km

Ereğli – Adana arası Tren yolu mesafesi 196 Km olduğundan Toros ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık 3 saat sürmektedir, Adana-Ereğli treni yolculuk süresi, aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Adana Ereğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Adana Ereğli istasyonlarından geçen Toros Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman tipli vagonlar vardır.

Adana Ereğli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ereğli ve Adana dan Geçen Toros Ekspresi treninde sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Adana Ereğli treninde Yemekli Vagon bulunur mu?

Adana-Ereğli Tcdd Toros Ekspresinde Yiyecek İçecek servisi vardır. Ayrıca Toros Ekspresinde Yemekli vagon yoktur.

Ereğli Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Toros Ekspresi trenidir. Toros Ekspresi tcdd biletinizi sadece seyahat günü Adana garı gişelerinden, veya Ereğli tren istasyonu gişelerinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Adana Ereğli arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır.

Adana Ereğli Toros Ekspresi Tren saatleri?

Adana Ereğli Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Adana gardan İlk tren 07:45 saatinde hareket etmektedir. Ereğli gardan ise ilk tren 16:37 saatinde hareket etmektedir.

“Adana – Ereğli Tren Saatleri” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir