Adana ↔ İskenderun Tren Saatleri

İskenderun Adana tren saatleri 2019 tren seferleri yaz tarifesine göre saat 12:50 de güncellenmiştir. Adanadan ilk tren 07:43 de İskenderun dan ilk tren sabah 07:15 de hareket etmektedir. bu trende TCDD bilet fiyatı 13 tl olup yolculuk süresi 2 saat sürmektedir. 15 Tem 2019 16:57

İskenderun↔Adana Tren hareket Saatleri

Adana tren
Kalkış saati
Trenİskenderun tren
Kalkış saati
07:43TCDD07:15
17:47TCDD16:40

Adana iskenderun tren seferleri ni sadece TCDD iskenderun Mrsn Bölgesel treni yapmaktadır.

Adana – İskenderun TCDD Tren Bilet fiyatları 2019:

  • İskenderun Adana Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya istasyon telefon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Adana İskenderun pulman Tam bilet 13 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 6 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 9 Tl
  • Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

İskenderun Adana Trenle kaç saat sürer?

  • Adana İskenderun Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU koltuklu trenler günde 2 sefer Adana İskenderun Demiryolu hattında çalışmaktadır.
  • İskenderun ↔ Adana trenle kaç saat Sürer ? İskenderun Adana Arası 132 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir
  • Adana İskenderun bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • İskenderun – Adana Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • İskenderun Adana Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece İskenderun veya Adana istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • Adana İskenderun Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
  • Adana İskenderun Arası Çalışan Tren sadece Mersin İskenderun bölgesel Trenidir.

İskenderun Tren istasyonu telefonu ? 0 326 614 00 49 dır Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır Adresi : Çay Mahallesi, 31200 İskenderun/Hatay

Adana Tren garı çalışma saatleri : 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 322 453 3172 dir Adresi : Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu… Adana Tren garı şehir merkezinde Sular civarındadır. Tarihi 1912 yılına dayanmaktadır. Gar Halen Nostaljik bir atmosfere sahiptir….

Adana İskenderun Diğer Rota: 1 sa. 28 dk. (131 km) E90 ve Adana-iskenderun Otoyolu/Ceyhan-İskenderun Otoyolu/O-53/E91 üzerinden

MERSİN
KALKIŞ
SAATİİSKENDERUN
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İskenderun↓07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Kiremit hane Yüreğir↓07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
İncirlik↓07:57 18:00Kiremit hane Yüreğir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13_19:16Tarsus↓10:05_19:57
İsken derun Varış09:40 19:43Mersin Varış10:33 20:28

“Adana ↔ İskenderun Tren Saatleri” üzerine bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir