Adana ↔ İskenderun Tren Saatleri

Tren seferleri başladı mı? Evet Bazı (YHT ve Bölgesel Tren) Seferleri 22 Mart 2021 de başlamıştır.

İskenderun ↔ Adana Tren hareket Saatleri

Mersin KalkışTren Saatleriİskende run KalkışTren Saatleri
Mersin↓06:30 16:30İskenderu07:15 17:15
Tarsus↓07:05 17:05Dörtyol↓07:44 17:45
Yenice↓07:20 17:21Erzin↓07:57 17:59
Adana↓07:46 17:49Ceyhan↓08:35 18:37
Yüreğir↓07:51 17:55incirlik↓09:17 19:12
incirlik↓07:59 18:02Yüreğir↓09:24 19:20
Ceyhan↓08:34 18:38Adana↓09:38 19:35
Erzin↓09:09 19:13Yenice↓10:01 20:00
Dörtyol↓09:23 19:27Tarsus↓10:17 20:16
İskenderun Varış09:50_19:55Mersin Varış10:46_20:48
İskenderun Mersin Tren Seferleri 18/03/2021 de güncellenmiştir.

Adana iskenderun tren seferleri ni sadece TCDD iskenderun Mrsn Bölgesel treni yapmaktadır.

İskenderun Adana istasyonları arası sadece bir bölgesel tren ile günde 3 sefer tren seferleri düzenlenir. Adana Gardan ilk tren 07:46 da İskenderun dan ilk tren sabah 07:15 de hareket etmektedir. bu trende TCDD Tam bilet fiyatı 13 tl olup yolculuk süresi 2 saat sürmektedir.

Adana – İskenderun TCDD Tren Bilet fiyatları

  • İskenderun Adana Arası Bölgesel Trenlerinin Fiyatlarını TCDD 4448233 nolu telefondan öğrenebilirsiniz veya istasyon telefon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Adana İskenderun pulman Tam bilet 13 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

İskenderun Adana Trenle kaç saat sürer?

  • Adana İskenderun Arasında TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU koltuklu trenler günde 2 sefer Adana İskenderun Demiryolu hattında çalışmaktadır.
  • İskenderun ↔ Adana trenle kaç saat Sürer? İskenderun Adana Arası 132 km olup yolculuğunuz ortalama 2 saat sürecektir
  • Adana İskenderun bölgesel trenlerinde Yiyecek İçecek satışı yoktur.
  • İskenderun – Adana Trenlerinde Yataklı vagonda bulunmamaktadır.
  • İskenderun Adana Tren biletini internet den alamazsınız. Bölgesel Trenlerde de sadece İskenderun veya Adana istasyon gişelerinden Sefer günü temin edebilirsiniz.
  • Adana İskenderun Bölgesel Treninde Biletler numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Tren kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.
  • Adana İskenderun Arası Çalışan Tren sadece Mersin İskenderun bölgesel Trenidir.

İskenderun Tren istasyonu telefonu 0 326 614 00 49 dır Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır Adresi : Çay Mahallesi, 31200 İskenderun/Hatay

Adana Tren garı çalışma saatleri 05:30 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 322 453 3172 dir Adresi: Kurtuluş Mh., Uğur Mumcu Meydanı, 01120 Seyhan/Adana

Adana tren istasyonu… Adana Tren garı şehir merkezinde Sular civarındadır. Tarihi 1912 yılına dayanmaktadır. Gar Halen Nostaljik bir atmosfere sahiptir….

Adana İskenderun Diğer Rota: 1 sa. 28 dk. (131 km) E90 ve Adana-iskenderun Otoyolu/Ceyhan-İskenderun Otoyolu/O-53/E91 üzerinden

iskenderun Adana Tren yolu Güzergahı

“Adana ↔ İskenderun Tren Saatleri” üzerine bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir