Adana ↔ yenice tren saatleri

Adana ile Yenice ilçesi arası Toros Ekspresi Erciyes Ekspresi ve Bölgesel Trenler ile günde 29 tren sefer yapmaktadır. iki şehre ait tren saatleri aşağıya çıkarılmıştır.

Adana – Yenice Tren Saatleri Tablosu

Adana Tren kalkış saatleriYenice Tren kalkış saatleri
05:50_06:15_06:45 07:05 07:30 07:45 08:15 09:00 09:25 10:00 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:45 15:30 16:15 16:30 16:50 17:15 17:45 18:15 18:40 19:15 20:00 20:45 21:30 22:3006:28_06:56_07:19 07:49 08:14 08:44 09:13 10:03 10:48 11:28 12:05 12:28 12:53 13:03 13:48 14:28 15:13 15:59 16:44 17:19 17:48 18:26 18:48 19:31 19:48 20:18 20:52 21:13 22:20 23:18

Adana Yenice trenle kaç saat sürer?

Yenice Adana arası Tren yolu Yaklaşık mesafesi 25 Km olduğundan Ekspres trenler ve Bölgesel trenler ile yolculuğunuz yaklaşık 25 dk Saat Sürer. Adana Yenice tren yolculuk süresi; tren yolculuğu aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Adana Yenice tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Yenice Adana Tcdd Bilet Fiyatları

  • Yenice Ekspresi 2+1 Pulman Tam bilet 5,5 TL
  • Öğrenci Bileti 4,5 TL
  • 65 + Yaş üstü tren bileti 3 TL
  • 07-12 yaş çocuk 2,5 ₺

ADANA – YENİCE TOROS EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Adana – Yenice arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Yenice – Adana arasını TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Adana – Yenice Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yemekli Vagon ve Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Yenice – Adana tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Adana ve Yenice dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Yenice – Adana Ekspress trenlerinde ise Yemekli Pulman tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Adana – Yenice treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adana – Yenice Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Yenice – Adana Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Yenice – Adana tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Adana tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Adana veya Yenice istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yenice – Adana Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Adana Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Yenice – Adana Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Adana tren saatleri

Adana – Yenice Tren saatleri?

Adana dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Adana – Yenice Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Adana Gardan İlk tren 05:50 saatinde hareket etmektedir. Yenice tren istasyonundan ise ilk tren 06:28 saatinde hareket etmektedir.

Adana Kalkış SaatleriMersin Kalkış Saatleri
05:50 06:15 06:40 07:05 07:30 08:15 09:00 09:43 10:26 11:00 11:45 12:30 13:15 14:00 14:33 14:45 15:30 16:15 16:45 17:15 17:45 18:15 18:45 19:32 20:00 20:45 21:30 22:30 05:45 06:10 06:30 07:00 07:30 08:00 08:30 09:15 10:00 10:45 11:45 12:15 12:45 13:15 13:45 14:30 15:15 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 19:00 19:45 20:30 21:30 22:30
kayseri
kalkış
HAREKET SAATİadana
kalkış
HAREKET SAATİ
Kayseri↓07:40Adana↓16.30
Niğde09:59Pozantı18.13
Ulukışla11:06Ulukışla19.08
Pozantı11:49Niğde20.15
Adana Varış13:17Kayseri Varış22.30
konya
kalkış
saatiadana
kalkış
saati
Konya ↓14:00Adana ↓07:45
Karaman15:26Pozantı09:31
Ereğli16:37Ulukışla10:34
Ulukışla17:29Ereğli11:20
Pozantı18:15Karaman12:36
Adana Varış19:53Konya Varış13:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir