Akşehir ↔ Çiğli Tren Saatleri

Tcdd Akşehir Çiğli arası sadece Mavi tren günde bir kere karşılıklı sefer atar. Bu seferin bilet fiyatı pulman 44 tl olup trende yataklı ve kuşetli vagonlar bulunmaktadır. Bu trende yolculuk süresi 8 saat 44 dakikadır.

Çiğli ↔ Akşehir Tren Saatleri Tablosu

Akşehir – Çiğli Arası Sadece K Mavi Treni Çalışmaktadır.

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Çiğli Akşehir Tren yolu güzergahı

Çiğli ↔ Akşehir Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni  Pulman 44 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 114 TL Çift Kişi 168TL

ÇİĞLİ – AKŞEHİR TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Akşehir ↔ Çiğli trenle kaç saat Sürer?

Akşehir – Çiğli tren ile kaç saat sürer? Çiğli – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 444 Km olduğundan Mavi Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 8 saat 44 dakika sürmektedir, Çiğli-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Çiğli – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Çiğli Tren garı çalışma saatleri: 06:30 – 22:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 232 386 19 52 dır Adresi, Çiğli, Ataşehir Mahallesi, Semra Aksu Cd, Çiğli/İzmir

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 332 813 11 08 dır Adresi, TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Çiğli Akşehir Trenle kaç km? iki istasyon Arası Tren mesafesi 444 km

Çiğli tren istasyonu

Çiğli Akşehir arası en hızlı rota: 5 sa. 14 dk. (435 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Çiğli

Akşehir – Çiğli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Çiğli den geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Çiğli – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Çiğli den Geçen Mavi trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Çiğli – Akşehir treninde Yataklı Vagon bulunur mu?

Akşehir – Çiğli Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Çiğli Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Çiğli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trenidir. Akşehir veya Çiğli istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Çiğli Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Çiğli Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Mavi tren Saatleri

Akşehir – Çiğli Mavi Tren saatleri?

Akşehir Çiğli Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Çiğli tren istasyonundan ise ilk tren 20:35 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir