Alaşehir ↔ Salihli Tren Saatleri

Salihli Alaşehir istasyonları arası karşılıklı 5 sefer yapılmaktadır. Bu dönemde salihli’den ilk tren saat 10.16 da hareket etmektedir. Alaşehir’den ise ilk trenin kalkış saati 04:12 dur. İki şehir arası en düşük tren bilet fiyatı pulman vagon tam 9 TL’dir.

Salihli↔Alaşehir Tren saatleri

Alaşehir – Salihli Arası Sadece Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, K Mavi, Manisa Alaşehir Treni Çalışmaktadır.

Alaşehir Tren kalkış saatleritren adıSalihli tren kalkış saatleri
05:20Bölgesel10:16
06:45Bölgesel13:34
08:40Bölgesel15:34
15:35Bölgesel17:35
16:50Bölgesel19:47
18:25Bölgesel20:27
04:12Kmavi22:39
Salihli Alaşehir Tren yolu güzergahı

Salihli ↔ Alaşehir Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Ücretlerini Gişelerden Öğrenilebilir
  • Mavi Treni  Pulman 11 TL
  • Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 88 TL Çift Kişi 116 TL

ALAŞEHİR – SALİHLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Alaşehir – Salihli tren kaç saat sürer?

Salihli – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 40 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, yarım saat sürmektedir, Alaşehir Salihli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Salihli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Salihli Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 714 11 04 dir. Adresi, Salihli Tren İstasyonu, Şehitler Mah, 87 Sok. 18/A, Salihli/Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Salihli Alaşehir Trenle kaç km? istasyonlar Arası Tren mesafesi 40 km

Alaşehir Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Salihli Alaşehir arasını TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Alaşehir Salihli Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Salihli Alaşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Alaşehir ve Salihli dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli Alaşehir Mavi Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Alaşehir Salihli treninde yemekli vagon bulunur mu?

Alaşehir Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli Alaşehir Tcdd kmavi Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Salihli Alaşehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden ,Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Alaşehir Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Kmavi Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli Alaşehir Çalışan Kmavi Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Alaşehir Salihli Tren saatleri?

Alaşehir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Alaşehir Salihli Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Alaşehir den İlk tren 04:09 saatinde hareket etmektedir. Salihli dan ise ilk tren 10:29 saatinde hareket etmektedir.

Salihli Alaşehir arası en hızlı rota: 37 dk. (40,3 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Salihli Tren İstasyonu

Konya Mavi

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46

Manisa Alaşehir Bölgesel Treni

MANİSA
KALKIŞ
SAATİALAŞEHİR
KALKIŞ
SAATİ
Manisa↓18:40 19:20Alaşehir↓15:35 16:50
Turgutlu↓19:08 19:49Salihli↓16:22 17:36
Salihli↓19:47 20:27Turgutlu↓16:59 18:13
Alaşehir Varış20:32_21:12Manisa Varış17:25_18:39

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İZMİR KALKIŞSAATİALA ŞEHİR KALKIŞSAATİ
izmir↓11:00 13:00Alaşehir↓05:20 06:45
Çiğli↓11:30 13:30Salihli↓06:06 07:30
Menem11:45 13:45Turgutlu↓06:46 08:09
Manisa↓12:27 14:27Manisa↓07:16 08:40
Turgutlu↓12:56 14:56Menem08:02 09:26
Salihli↓13:34 15:34Çiğli↓08:19 09:41
Alaşhr Varış14:19_16:20izmir VARIŞ08:45_10:10

Basmane Uşak Bölgesel Treni

İZMİR
KALKIŞ
SAATİUŞAK
KALKIŞ
SAATİ
izmir↓07:40 15:00Uşak↓06:20 16:05
Çiğli08:09 15:30Alaşehir08:40 18:25
Meneme08:24 15:45Salihli09:24 19:09
Manisa09:08 16:28Turgutlu10:03 19:49
Turgutlu09:37 16:58Manisa10:31 20:17
Salihli10:16 17:35Menemn11:14 21:08
Alasehir11:03 18:24Çiğli11:30 21:21
Uşak
Varış
13:10 20:30izmir
Varış
11:57 21:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir