Salihli Alaşehir Treni

Alaşehir – Salihli Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Salihli – Alaşehir Tren saatleri

Tren KalkışBölgesel Tren SaatleriMavi Tren Saatleri
Salihli Garı10:20 13:39 17:50 19:2922:33
Alaşehir Garı05:30 08:42 15:00 18:3504:11
Salihli Alaşehir tren seferleri Temmuz 2021

Salihli Alaşehir istasyonları arası karşılıklı pandemiden dolayı 3 sefer yapılmaktadır. Bu dönemde Salihli’den ilk tren saat sabah 10:20 da hareket etmektedir. Alaşehir’den ise ilk trenin kalkış saati sabah 05:30 dur. İki şehir arası en düşük tren bilet fiyatı pulman vagon tam 9 TL’dir. Tren Yolculuk Süresi yaklaşık yarım saattir.

Tren Yolu Güzergahı

Salihli Alaşehir Tren yolu güzergahı

Salihli – Alaşehir Tren fiyatları:

  • Bölgesel Tren Ücretlerini Gişelerden Öğrenilebilir
  • Mavi Treni  Pulman 11 TL
  • Mavi Treni Puşetli 15 TL
  • Mavi Tren Yataklı Tek kişi 88 TL Çift Kişi 116 TL

ALAŞEHİR – SALİHLİ MAVİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Alaşehir – Salihli tren kaç saat sürer?

Salihli – Alaşehir arası Tren yolu mesafesi 40 Km olduğundan Kmavi ile tren yolculuğu yaklaşık, yarım saat sürmektedir, Alaşehir Salihli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Alaşehir Salihli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Salihli Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 714 11 04 dir. Adresi, Salihli Tren İstasyonu, Şehitler Mah, 87 Sok. 18/A, Salihli/Manisa

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri: 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır. Tren istasyonu telefonu? 0 236 653 11 14 dır. Adresi, Alaşehir Gar, Yenice Mahallesi, Ziya Gökalp Cd. No:11, Alaşehir/Manisa

Salihli Alaşehir Trenle kaç km? istasyonlar Arası Tren mesafesi 40 km

Alaşehir Salihli arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Salihli Alaşehir arasını TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Bu trenler koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon veya Kompartımanlardan oluşmaktadır.

Salihli Alaşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Alaşehir ve Salihli’den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Mavi trenlerde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Alaşehir Salihli treninde yemekli vagon bulunur mu?

Alaşehir Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Tcdd mavi trenlerde ise yemekli vagon vardır.

Salihli Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Salihli Alaşehir arasında Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise tren biletinizi sadece Seyahat günü istasyon gişelerinden ,Tcdd Bölgesel Trenlerinde Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Alaşehir Salihli Çalışan Bölgesel Trenlerde yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir. Bineceğiniz tren Mavi Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bu güzergahta çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Alaşehir Salihli Tren saatleri?

Alaşehir’den diğer istasyonlara giden trenlere ait Alaşehir Salihli Tren seferlerini ve saatlerini yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Salihli’den ilk tren saat sabah 10:20 da hareket etmektedir. Alaşehir’den ise ilk trenin kalkış saati sabah 05:30 dur.

Salihli Alaşehir arası en hızlı rota: 37 dk. (40,3 km), kalkış: Alaşehir Gar varış: Salihli Tren İstasyonu

Salihli Alaşehir arası tren seferi var mı?

Alaşehir – Salihli Arası Sadece Mavi Tren, Basmane Uşak, Basmane Alaşehir, Manisa Alaşehir Bölgesel trenleri Çalışmaktadır.

Konya Mavi

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Manisa Alaşehir Bölgesel Treni

Manisa KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
Manisa↓18:25Alaşehir↓15:00
Turgutlu↓18:52Salihli↓15:36
Salihli↓19:29Turgutlu↓16:11
Alaşehir Varış20:11Manisa Varış16:36
Alaşehir Manisa Tren Seferleri Temmuz 2021 de güncellenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 11 TL dir.

Basmane Alaşehir Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriAlaşehir KalkışTren Saatleri
izmir↓11:05Alaşehir↓05:30
Çiğli↓11:33Salihli↓06:13
Menemen↓11:48Turgutlu↓06:52
Manisa↓12:32Manisa↓07:21
Turgutlu↓13:00Menemen↓08:03
Salihli↓13:39Çiğli↓08:20
Alaşehir Varış14:24izmir Varış08:47
Alaşehir İzmir Basmane Tren Seferleri Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 16 TL dir.

Basmane Uşak Bölgesel Treni

İzmir KalkışTren SaatleriUşak KalkışTren Saatleri
izmir↓07:40 15:15Uşak↓06:20 16:20
Çiğli↓08:10 15:45Alasehir↓08:42 18:35
Menemen↓08:28 16:01Salihli↓09:27 19:28
Manisa↓09:12 16:44Turgutlu↓10:06 20:05
Turgutlu↓09:41 17:13Manisa↓10:35 20:33
Salihli↓10:20 17:50Menemen↓11:17 21:18
Alasehir↓11:07 18:34Çiğli↓11:35 21:34
Uşak
Varış
13:19 20:48izmir Varış12:01 22:00
Uşak İzmir Tren Seferleri Temmuz 2021 de düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 25 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir