Ankara ↔ Sakarya hızlı tren saatleri

Sakarya – Ankara  güzergahlı hızlı tren Günde 6 sefer ile Ankara ekspresi ve Boğaziçi ekspresi ile 2 sefer hizmet vermektedir. İki istasyon arası hızlı trenle ortalama 2 saat 40 dakika sürmektedir. Tam Bilet fiyatı 73 TL dir. Ankadan ilk hızlı tren hergün 06:00 da hareket etmektedir. Adapazarı ndan ilk hızlı tren 07:46 da Ankara yönüne hareket etmektedir.

Ankara > Adapazarı Hızlı Tren saatleri Tablosu

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir. PANDEMİ DEN DOLAYI HAFTA SONLARI ANKARA-ESKİŞEHİR VE ANKARA-KONYA YHT SEFERLERİ GEÇİCİ SÜRE İLE İPTAL EDİLMİŞTİR. KONYA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL VE ANKARA-ESKİŞEHİR-İSTANBUL SEFERLERİ DEVAM ETMEKTEDİR. MARMARAY HATTINDA YAPILACAK ÇALIŞMALAR NEDENİYLE İSTANBUL DAKİ YHT’LERİN İLK VE SON DURAĞI 16 OCAK 2021 TARİHİNDEN İTİBAREN HALKALI İSTASYONU YERİNE SÖĞÜTLÜÇEŞME İSTASYONU OLARAK BELİRLENMİŞTİR. TÜM HALKIMIZA DUYURULUR.

Adapazarı > Ankara Hızlı Tren saatleri Tablosu

yht saatleri 13.12.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Ankara ↔ Sakarya Hızlı Tren fiyatları

  • YHT Tam Bilet: 67 TL
  • Ankara Ekspresi Tam Bilet fiyatı
  • Boğaziçi Ekspresi Tam Bilet Fiyatı

ADAPAZARI – ANKARA BOĞAZİÇİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Ankara Hızlı Tren Genel Bilgiler:

Ankara Hızlı tren garı çalışma saatleri : Tren Garı 24 Saat Açıkdır. hızlı tren garı telefonu ?  Tren istasyonu Telefon 0 312 309 05 15/336 dır. Adresi, Ankara YHT Gar , Etiler Mahallesi, Etimesgut/Ankara

Ankara Sakarya hızlı trenle kaç saat ?

Ankara – Sakarya arası Tren yolu mesafesi 445 Km olduğundan hızlı tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 2 saat 40 dakika sürmektedir, Sakarya Ankara tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Sakarya Ankara tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Arifiye Tren Garı

Sakarya Arifiye Hızlı tren garı çalışma saatleri: Tren istasyonu 05:30 – 22:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. hızlı tren istasyonu telefonu ? Tren istasyonu Telefonu 0 264 229 44 23 dır. Adresi, Arifiye İstasyonu, Arifbey Mahallesi, Kırlangıç Sk. No:17, Arifiye/Sakarya

Adapazarı ndan Ankara Hızlı Tren Garına vardığınızda Ego otobüsleri ile Keçiören, İncirli yönüne ulaşabilirsiniz.

Trenden inip biraz yürüdükten sonra Ankara Metrosu ile Batıkent – Ostim – Demetevler –Yenimahalle –Sıhhiye ve Kızılay a ulaşabilirsiniz

Sakarya Ankara Diğer Rota: 2 sa. 48 dk. (289 km), kalkış: Ankara YHT Gar varış: Arifiye İstasyonu

Adapazarı Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Arifiye Ankara yht ve istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına Yüksek Hızlı trenlerdir. Bu Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardan oluşmaktadır.

Ankara Adapazarı hızlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Sakarya ve Ankara dan Geçen Yht trenlerde sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır. Bu şehirlerden geçen ekspres trenlerde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Adapazarı Ankara Hızlı treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Adapazarı Ankara ekspres treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca Hızlı trenlerde yemekli vagonda bulunmaktadır

Ankara Adapazarı hızlı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Yüksek hızlı tren olduğundan tcdd biletinizi Ankara veya Arifiye yht garından, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Yüksek Hızlı Trenler de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon yapılır. Ankara Adapazarı Çalışan Hızlı Trenler kalabalık olduğundan hızlı tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır.

Adapazarı Ankara hızlı Tren saatleri?

Ankara Adapazarı hızlı Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ankara hızlı tren garından ilk tren 06:00 saatinde hareket etmektedir. Arifiye den ise ilk hızlı tren 00:58 saatinde hareket etmektedir.

Arifiye’den Kalkan 00:58 anahat treni 6 saat 2 dakikalık yolculuk süresi sonunda 07:00 saatinde Ankara yüksek hızlı tren istasyonuna varmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir