Ankara ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir Ankara Tren saatleri 2019 Yaz dönemi yolcu tarifesine göre 16:47 de güncellenmiştir. İzmir Ankara Arası trenle 824 km olup yolculuğunuz 14 buçuk saat sürmektedir. İki şehir arası tren bilet fiyatı 51 TL dir. Trende pulman 2+1 ve Yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmir ↔ Ankara Tren Saatleri

Ankara – İzmir Arasında Anahat Trenlerinden İzmir Mavi Treni Hergün Çalışmaktadır.

İzmir
Kalkış
SaatiAnkara
Kalkış
Saati
Basmane↓18:05Ankara↓19:00
Çiğli18:34Polatlı20:00
Menemen18:52Eskişehir22:06
Manisa19:30Kütahya23:32
Akhisar20:22Tavşanlı00:43
Soma21:04Balıkesir05:05
Balıkesir22:47soma06:32
Tavşanlı03:07Akhisar07:15
Kütahya04:02Manisa08:08
Eskişehir05:35Menemen08:51
Polatlı07:38Çiğli09:08
Ankara Varış08:37İzmir Varış09:36

İzmir Ankara Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Yaz Tarifesine göre İzmir den İlk ve Tek tren 18:05 saatinde hareket etmektedir. Ankara ise ilk ve Tek tren 19:00 saatinde hareket etmektedir.

İzmir Ankara treni
Ankara İzmir treni

Ankara – İzmir Arası Hangi trenler Çalışır?

Ankara – İZMİR- Ankara Arası Sadece Tcdd ye ait Ekspres Trenlerden İzmir Mavi Treni Günde 1 Sefer karşılıklı Çalışmaktadır.

İzmir – Ankara tren kaç saat Sürer ?

Ankara – İzmir arası Tren yolu mesafesi 824 Km olduğundan tren ile tren yolculuğu yaklaşık, 15 saat 23 dk sürmektedir, İzmir Ankara tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, İzmir Sakarya Ankara tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara izmir tren yolu güzergahı

İzmir ↔ Ankara Tren fiyatları

  • İzmir Mavi Treni Pulman Tam 51 TL
  • İzmir Mavi Treni Yataklı Tek kişi TL 154 TL

İzmir Ankara tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren İzmir Mavi Ekspres trenidir. İzmir veya Ankara istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Ankara İzmir Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . İzmir Ankara Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Garından İzmir Basmane tren istasyonuna ve İzmir Garından Ankara Tren istasyonuna her gün 1 Tren seferi düzenlenir. Ankara İzmir Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

İzmir Basmane tren garı

İzmir Tren garı hangi saatler arası çalışır?

07.00-21.30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0232 484 86 38 dır Adresi, Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Ankara Tren garı çalışma saatleri :

Ankara YHT garı 7/24 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 312 309 05 15/336 dır Adresi, Ankara Gar, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

İzmir Ankara arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

İzmir ve Ankara den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Ankara İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ?

İzmir ve Ankara den Geçen İzmir Mavi Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Ankara İzmir treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

İzmir Ankara İzmir Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Ankara Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara İzmir Diğer Rota: 7 sa. 1 dk. (584 km), kalkış: Ankara Gar varış: Basmane Gar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir