Bandırma ↔ İzmir Tren Saatleri

İzmir Bandırma tren saatleri 2019 saat 21:25 de güncellenmiştir. Bandırma İzmir tren seferleri yaklaşık 6 saat 37 dk sürmektedir. İki istasyon arası Yaz döneminde karşılıklı TCDD ye ait 2 Express tren ile 2 sefer yapılmaktadır. express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 24 ₺ dir.

Bandırmadan izmire ilk tren 07 : 35 de İzmirden Bandırmaya ilk tren 08:30 Hareket etmektedir.

İzmir ↔ Bandırma Tren Saatleri Tablosu

Bandırma
Tren H
Saatleri
Tren
Adı
Basmane
Tren H
Saatleri
Tren
Adı
07:356eyl08:306eyl
16:0017eyl14:0017eyl

Bandırma İzmir Arasında hangi Trenler çalışır?

İzmir Bandırma İzmir Arası 6 Eylül Ekspresi ve 17 eylül treni Hergün karşılıklı 2 sefer düzenlenir

İzmir Bandırma Tren Yolu Güzergahı

Bandırma – İzmir Tren fiyatları:

  • 6 Eylül Ekspresi Tam 23 TL
  • 17 Eylül 24 TL

Bandırma ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer ?

Bandırma İzmir Bandırma Arası Trenle Yaklaşık 7 Saat sürmektedir. İzmir Bandırma Trenle kaç km ? Bandırma İzmir Arası Tren mesafesi 275 km

izmir alsancak tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri nedir?

Basmane garı gişe si hergün 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır

İzmir Tren istasyonu telefonu kaçtır?

İzmir Basmane tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır

Bandırma Tren garı çalışma saatleri nedir?

Bandırma tren istasyonu gün içinde 08:00 – 11:30, 12:30 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır

Bandırma Tren istasyonu telefonu ?

Bandırma 🚆 garı iletişim 0 266 713 60 89 dır

17 Eylül ekspresidir

İzmir KalkışSaatiBalıkesir KalkışSaati
İzmir↓14:00Bandırma16:00
Çiğli↓14:30Balıkesir17:56
Menemen↓14:48Soma19:29
Manisa15:26Akhisar20:21
Akhisar16:21Manisa21:17
Soma17:05Menemen21:54
Balıkesir18:42Çiğli22:11
Bandırma Varış20:38İzmir Varış22:39

6 Eylül

İzmir Kalkış↓SaatiBandırma Kalkış↓Saati
Basmane08:30Bandırma07:35
çiğli08:58Balıkesir09:32
Menemen09:17Soma11:01
Manisa09:55Akhisar11:49
Akhisar10:47Manisa12:46
Soma11:31Menemen13:27
Balıkesir12:59Çiğli13:44
Bandırma Varış14:53İzmir Varış14:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir