İzmir Bandırma Tren Seferleri

Bandırma – İzmir Tren Saatleri

İzmir Bandırma arası Tüm TREN SEFERLERİ Covid-19 nedeniyle DURDURULMUŞTUR.

İzmir – Bandırma Tren Saatleri

izmirbandırma
00:0000:00
Tren seferleri Pandemiden dolayı çalışmamaktadır.

İzmir Bandırma İzmir Arası 6 Eylül Ekspresi ve 17 eylül treni Hergün karşılıklı 2 sefer düzenlenir

Bandırma şehir garından ilk tren 08:00 saatinde hareket etmekte olup, İzmir Basmane istasyonundan ise ilk tren 08.50 saatinde hareket etmektedir. Bandırma İzmir tren seferleri yaklaşık 6 saat 37 dk sürmektedir. İki istasyon arası Yaz döneminde karşılıklı TCDD ye ait 2 Express tren ile 2 sefer yapılmaktadır. express tren Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 29 TL dir.

Bandırma – İzmir Tren fiyatları:

  • 6 Eylül Ekspresi Tam 23 TL
  • 17 Eylül 24 TL

BANDIRMA-İZMİR 17 EYLÜL EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet Tarifesi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İzmir treni saat kaçta? İzmir’e tren seferi var mı? İzmir Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Bandırma – İzmir trenle kaç saat Sürer?

Bandırma İzmir Bandırma Arası Trenle Yaklaşık 7 Saat sürmektedir. İzmir Bandırma Trenle kaç km ? Bandırma İzmir Arası Tren mesafesi 275 km

İzmir Bandırma Tren Yolu Güzergahı
izmir alsancak tren garı

İzmir Tren garı çalışma saatleri nedir? Basmane garı gişe si hergün 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. İzmir Tren istasyonu telefonu kaçtır? İzmir Basmane tren istasyonu telefonu 0 232 484 86 38 dır

Bandırma Tren garı çalışma saatleri nedir? Bandırma tren istasyonu gün içinde 08:00 – 11:30, 12:30 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Bandırma Tren istasyonu telefonu kaçtır? Bandırma garı iletişim 0 266 713 60 89 dır

Bandırma İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Bandırma ve İzmir den geçen 17 Eylül ve 6 Eylül Trenleri TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon bulunmaktadır. Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon yoktur.

İzmir Bandırma tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Bandırma ve İzmir den Geçen 17 Eylül ve 6 Eylül Trenleri Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlar yoktur. Sadece Koltuklu vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

İzmir Bandırma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Bandırma İzmir Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bandırma İzmir 17 Eylül ve 6 Eylül trenlerinde ayrıca yemekli vagon Yoktur.

Bandırma İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren 17 Eylül ve 6 Eylül Trenleridir. Biletinizi Bandırma veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bandırma İzmir Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Bandırma İzmir Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bandırma İzmir 6 Eylül Tren saatleri?

Bandırma İzmir Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Bandırma şehir garından ilk tren 08:00 saatinde hareket etmekte olup, İzmir istasyonundan ise ilk tren 08.50 saatinde hareket etmektedir.

“Bandırma – İzmir Tren Saatleri” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir