Batman Ankara Tren Saatleri

Tren Saatleri 23 Ocak, 2020 07:25 Tren Saatleri

Ankara şehir garından ilk tren 10:55 saatinde hareket etmekte olup, Batman istasyonundan ise ilk tren 09:25 saatinde hareket etmektedir., Batman Ankara Arası Güney ekspresi çalışmaktadır. Yolculuğunuz, 22 saat sürmektedir, trende yataklı ve kuşetli vagon olduğundan rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. TCDD tren bilet fiyatları 45₺ dir

Batman Ankara Tren Saatleri

Ankara Batman Arasında Anahat Trenlerinden  Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır.

ankara
kalkış
saatkurtalan
kalkış
saat
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Ankara dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Ankara Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Batman Ankara tren yolu güzergahı

Ankara Batman Tren fiyatları :

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 44 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 59 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 113 TL Çift Kişi 93 Tl

Batman Ankara tren kaç saat Sürer ?

Batman – Ankara arası Tren yolu mesafesi 1198 Km olduğundan Güney ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat sürmektedir, Ankara Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Batman tren istasyonu

Ankara Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Adresi Ankara Tren Garı, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Batman Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70 dır Adresi Batman Tren İstasyonu, Akyürek Mahallesi, İstasyon Cd., Batman Merkez/Batman

Ankara Batman Diğer Rota: 12 sa. (984 km), kalkış: Ankara Tren Garı varış: Batman Tren İstasyonu

Ankara Batman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Ankara ve Batman den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Batman Ankara tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Ankara ve Batman den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Batman Ankara treni nde Yiyecek içecek bulunur mu? Ankara Batman Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Batman Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Ankara veya Batman istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ankara Batman Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ankara Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Batman Tren saatleri? Ankara Batman Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren satleri tablosunu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir