Batman Ankara Treni

Batman – Ankara Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Batman – Ankara Tren Saatleri

Ankara KalkışTren SaatiKurtalan KalkışTren Saati
Ankara11:20Kurtalan09:10
Kırıkkale13:21Batman10:48
Yerköy15:18Bismil11:34
Şefaatlı16:02Diyarbakır12:45
Kayseri18:56Ergani13:47
Şarkışla20:57Malatya18:51
Sivas22:25Hekimhan20:01
Hekimhan01:39Sivas22:50
Malatya03:11Şarkışla00:41
Ergani07:48Kayseri03:07
Diyarbakır09:12Şefaatlı05:49
Bismil09:58Yerköy06:34
Batman10:51Kırıkkale08:25
Kurtalan Varış12:11Ankara Varış10:25
Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir. Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Ankara Batman Arasında Anahat Trenlerinden  Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır.

Batman Ankara Arası kurtalan ekspresi çalışmaktadır. Yolculuğunuz, 22 saat sürmektedir, trende yataklı ve kuşetli vagon olduğundan rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. TCDD tren bilet fiyatları 50 TL dir.

Ankara şehir garından tek tren pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri 11:20 saatinde hareket etmekte olup, Batman istasyonundan ise pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri sabah 10:48 saatinde hareket etmektedir.

Tren Yolu Güzergahı

Batman Ankara tren yolu güzergahı

Ankara Batman Tren fiyatları:

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 50 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 59 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 113 TL Çift Kişi 220 Tl

ANKARA – BATMAN GÜNEY EKSPRESİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Batman Ankara tren kaç saat Sürer?

Batman – Ankara arası Tren yolu mesafesi 1198 Km olduğundan Güney ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat sürmektedir, Ankara Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Ankara Batman Diğer Rota: 12 sa. (984 km), kalkış: Ankara Tren Garı varış: Batman Tren İstasyonu

Batman tren istasyonu

Ankara Tren garı çalışma saatleri: 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Adresi Ankara Tren Garı, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Batman Tren garı çalışma saatleri: 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70 dır. Adresi Batman Tren İstasyonu, Akyürek Mahallesi, İstasyon Cd., Batman Merkez/Batman

Ankara Batman arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Ankara ve Batman den geçen Güney Kurtalan Ekspresi TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Batman Ankara Güney Kurtalan Ekspresi tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Ankara ve Batman den Geçen Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Batman Ankara Güney Kurtalan Ekspresi treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Ankara Batman Güney Kurtalan Ekspresi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ankara Batman Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ankara Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Güney Kurtalan Ekspresi trenidir. Biletinizi Ankara veya Batman istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Express Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Ankara Batman Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ankara Batman Tren saatleri?

Ankara Batman Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Batman tren garından hareket saati 09:25 Ankara istasyonundan hareket saati ise 10:55 dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir