Batman ↔ Ankara Tren Saatleri

Ankara Batman Tren saatleri 2019 Yaz dönemi yolcu tarifesine göre 12:11 de güncellenmiş olup, Batman Ankara Arası Güney ekspresi çalışmaktadır. Yolculuğunuz, 22 saat sürmektedir, trende yataklı ve kuşetli vagon olduğundan rahat bir yolculuk yapabilirsiniz. TCDD tren bilet fiyatları 45₺ dir 2 Ağu 2019 00:04

Batman ↔ Ankara Tren Saatleri

Ankara Batman Arasında Anahat Trenlerinden  Güney Kurtalan Ekpresi Treni Çalışmaktadır.

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Ankara dan Batman Yönüne Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cts Batman dan Ankara Yönüne Pazartesi Çrşmba, Cuma, Cts, Pazar Günleri Çalışır

Batman Ankara tren yolu güzergahı

Ankara ↔ Batman Tren fiyatları :

  • Güney Ekspresi Pulman  Tam 44 TL
  • Güney Ekspresi Örtülü Kuşetli 59 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi 113 TL Çift Kişi 93 Tl

Batman ↔ Ankara tren kaç saat Sürer ?

Batman – Ankara arası Tren yolu mesafesi 1198 Km olduğundan Güney ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 22 saat sürmektedir, Ankara Batman tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Ankara Batman tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Batman tren istasyonu

Ankara Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 231 16 96 dır Adresi Ankara Tren Garı, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara

Batman Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 20:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 488 213 27 70 dır Adresi Batman Tren İstasyonu, Akyürek Mahallesi, İstasyon Cd., Batman Merkez/Batman

Ankara Batman Diğer Rota: 12 sa. (984 km), kalkış: Ankara Tren Garı varış: Batman Tren İstasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir