Bismil Tren Saatleri

Bismil den Nerelere Tren seferleri Var ? Güney Ekspresi ve Bismil Diyarbakır Bölgesel Treni ile Ankara, Kırıkkale, Yerköy, Kayseri, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Ergani Batman yönüne hergün tren seferi vardır 2 Ağu 2019 12:17

Bismil Tren Seferleri

 Bismil ↔ Ankara Bismil ↔ Batman
 Bismil ↔ Diyarbakır Bismil ↔ Ergani
 Bismil ↔ Kayseri Bismil ↔ Kırıkkale
 Bismil ↔  Malatya Bismil ↔ Sivas

Bismil trenleri Bismil Tren istasyonunda hergün çalışır ? Bismil tren garı çalışma saatleri ? Bismil Tren Garı 05:00 – 20:00 Arası Çalışmaktadır.

Bismil tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 412 415 30 73 dır.

Bismil Tren istasyonu

Bismil Tren garına ulaşım Bismil tren istasyonu Bismil merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Bismil de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Bismil den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Bismil  seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Bismil den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Bismil Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Bismil  treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Bismil Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bismil Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Bismil  tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Bismil tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Bismil istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bismil Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Bismil ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Bismil  Tren saatleri? Bismil dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Bismil Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Bismil  Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Bismil garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bismil  Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Bismil  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir