Çatalca Tren Saatleri

Çatalca’dan Nerelere Tren seferleri Var? Halkalı Çerkezköy ve Halkalı Kapıkule Treni ile Çatalca, Çerkezköy, Çorlu, Lüleburgaz, Edirne yönüne hergün tren seferi vardır..

ÇATALCA TREN BİLETİ FİYATLARI

Çatalca Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Çatalca Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

ÇATALCA EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Çatalca Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Çatalca trenleri Çatalca Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Çatalca tren garı çalışma saatleri ? Çatalca Tren Garı 08:00 – 17:30 Arası Çalışmaktadır.

Çatalca tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 212 789 12 50 dır.

Çatalca tren istasyonu

çatalca tren istasyonuÇatalca Tren garına ulaşım Çatalca tren istasyonu Çatalca merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Çatalca de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Çatalca den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Çatalca seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Çatalca den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Çatalca Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Çatalca treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Çatalca Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Çatalca Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Çatalca tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Çatalca tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Çatalca istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Çatalca Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Çatalca ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Çatalca Tren saatleri? Çatalca dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Çatalca Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Çatalca Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Çatalca garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir