Ceyhan ↔ Tarsus Tren Saatleri

Tarsus Ceyhan tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre Ceyhan istasyonundan gün içinde ilk tren hareket saati 08:29 Tarsus şehrinden 07:03 saatinde kalkış yapmaktadır.

Ceyhan Tarsus tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 2 Bölgesel tren ile 3 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 98 km olup yaklaşık 1 saat 25 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet ücreti Tam ₺ 4,50 2 Ağu 2019 13:52

Ceyhan Tarsus Tren Saatleri

Tarsus
Kalkış
Tren
Adı
Ceyhan
Kalkış
07:03Bölgesel08:29
17:03Bölgesel09:17
18:08Bölgesel17:56

Tarsus Ceyhan Tarsus Arası  Mersin İskenderun, Mersin İslahiye, Bölgesel Trenleri ile Hergün karşılıklı 3 sefer düzenlenir.

Tarsus Ceyhan Tren yolu güzergahı

Ceyhan ↔ Tarsus trenle kaç saat Sürer ?

Trenle Yaklaşık 1 Saat 25 DK sürmektedir. Yataklı vagon bulunmamaktadır. Trenle kaç km ? Tren mesafesi 98 km

Tarsus Tren garı çalışma saatleri : 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Ceyhan Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 14:00 Saatleri Arası Açıktır

Tarsus Tren istasyonu telefonu ? 0 324 624 17 15 dır Ceyhan Tren istasyonu telefonu ? 0 322 613 45 07 dır

Tarsus Tren istasyonu

Ceyhan Tarsus arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Ceyhan Tarsus istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagonlardır.

Ceyhan Tarsus tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır ? Tarsus ve Ceyhan dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Ceyhan Tarsus treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Ceyhan Tarsus Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Tarsus Ceyhan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Ceyhan Tarsus tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Ceyhan Tarsus arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Ceyhan Tarsus Tren saatleri? Ceyhan Ankara Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Ceyhan dan İlk tren 08:29 saatinde hareket etmektedir. Tarsus den ise ilk tren 07:03 saatinde hareket etmektedir.

Mersin İskenderun Bölgesel Treni

Mersin
Kalkış
SAATİİsken
derun
Kalkış
SAATİ
Mersin↓06:30 16:30İsknderu07:15 16:40
Tarsus↓07:03 17:03Dörtyol↓07:43 17:08
Yenice↓07:19 17:19Erzin↓07:55 17:21
Adana↓07:43 17:47Ceyhan↓08:29 17:56
Yüreğir07:49 17:53İncirlik↓09:13 18:26
incirlik↓07:57 18:00Yüregir↓09:19 18:33
Ceyhan↓08:28 18:32Adana↓09:25 19:15
Erzin↓09:00 19:04Yenice↓09:49 19:41
Dörtyol↓09:13 19:16Tarsus↓10:05 19:57
İskenderun
Varış
09:40 19:43Mersin
Varış
10:33 20:28

Mersin Islahiye Bölgesel Treni

MERSİN
KALKIŞ
SAATİISLAHİYE
KALKIŞ
SAATİ
Mersin↓17:30Islahiye↓07:25
Tarsus↓18:08Bahçe↓08:05
Yenice↓18:26Osmaniye↓08:43
Adana↓18:54Ceyhan↓09:17
Kiremithane19:00İncirlik↓09:46
İncirlik↓19:07Yüreğir↓09:53
Ceyhan↓19:38Adana↓10:00
Osmaniye↓20:12Yenice↓10:29
Bahçe↓20:55Tarsus↓10:47
Islahiye
Varış
21:34Mersin
Varış
11:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir