Denizli Tren Saatleri

Denizli’den Nerelere Tren seferleri Var? Denizli Basmane Treni ile İzmir Gaziemir Adnan Menderes Havaalanı Torbalı Selçuk Nazilli Söke Treni ile Aydın, Pamukkale Ekspresi treni ile Sandıklı Gazlıgöl Dinar Afyon Kütahya Eskişehir Yönüne hergün Vardır.

DENİZLİ TREN FİYATLARI

Denizli Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Denizli Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

DENİZLİ EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Denizli tren istasyonu

Denizli Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Denizli Tren garı çalışma saatleri 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Denizli Tren istasyonu telefonu? 0 272 213 79 19 dır

Denizli de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Denizli den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Denizli seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Denizli den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Denizli Ekspress trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Denizli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Denizli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Denizli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Denizli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Denizli istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Denizli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Denizli Tren saatleri? Denizli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Denizli Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Denizliden İlk tren 00:02 saatinde hareket etmektedir.

Denizli Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Denizli garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir