Diyarbakır Tren Saatleri

Diyarbakır dan Nerelere Tren Var ? Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Bismil ve Batman a Güney Kurtalan Ekspresi ile Ergani Malatya Kayseri Yerköy Kırıkkale ve Ankara yönüne hergün tren seferi vardır 2 Ağu 2019 16:43

Diyarbakır Tren Seferleri

Diyarbakır ↔ AnkaraDiyarbakır ↔ Batman
Diyarbakır ↔ BismilDiyarbakır ↔ Ergani
Diyarbakır ↔ KayseriDiyarbakır ↔ Kırıkkale
Diyarbakır ↔ MalatyaDiyarbakır ↔ Sivas

Diyarbakır Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Diyarbakır trenleri Diyarbakır Tren istasyonunda hergün çalışır ?

diyarbakır tren istasyonu

Diyarbakır tren garı çalışma saatleri ? Diyarbakır Tren Garı 07:30 – 18:15 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Diyarbakır tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 412 226 63 53 dır.

Diyarbakır de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Diyarbakır den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Diyarbakır seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Diyarbakır den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Diyarbakır Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Diyarbakır treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Diyarbakır Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Diyarbakır Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Diyarbakır tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Diyarbakır tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Diyarbakır istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Diyarbakır Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Diyarbakır Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Diyarbakır Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Diyarbakır Tren saatleri? Diyarbakır dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Diyarbakır Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Diyarbakırden İlk tren 00:04 saatinde hareket etmektedir.

Diyarbakır Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Diyarbakır garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Diyarbakır Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir