Ergani Tren Saatleri

Ergani’den Nerelere Tren Var?  Güney Kurtalan Ekspresi ile Ankara, Batman, Bismil, Diyarbakır, Kayseri, Kırıkkale Malatya, Sivas, Yerköy yönüne her gün tren seferi vardır.

Ergani treni saat kaçta? Ergani’ye tren seferi var mı? Kurtalan Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

ERGANİ EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Ergani Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Ergani trenleri Ergani Tren istasyonunda her gün çalışır?

Ergani tren garı çalışma saatleri Ergani Tren Garı09:00 – 18:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Ergani tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 412 611 51 08 dır.

ergani tren istasyonu

Ergani Tren garına ulaşım Ergani tren istasyonu Ergani merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Ergani de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Ergani den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde  koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Ergani seyahatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Ergani den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Ergani treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Ergani Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Ergani Tcdd Anahat Ekspres trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Ergani tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Ergani istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Ergani Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Ergani Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Ergani Tren saatleri? Ergani dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Ergani Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Erganiden İlk tren 00:04 saatinde hareket etmektedir.

Ergani Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Ergani garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ergani Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Ergani Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Ergani Tren Saatleri 2019 olarak güncel tutulmaya çalışılmaktadır.Ergani tren saatleri ve Ergani tren bilet fiyatları Ergani Tren saatleri Sayfalarında  gösterilmektedir.
Ergani Tren kaç saat ? Ergani Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir