Erzincan Tren Saatleri

Erzincan dan Nerelere Tren Var ?  Doğu Ekspresi ile Ankara, Divriği, Erzurum, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Sarıkamış Sivas ve Yerköy, yönüne hergün tren seferi vardır.

ERZİNCAN EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Erzincan Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Erzincan trenleri Erzincan Tren istasyonunda her gün çalışır

Erzincan tren garı çalışma saatleri Erzincan Tren Garı 08:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Erzincan tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 446 225 20 24 dır.

Erzincan tren istasyonu

Erzincan Tren garına ulaşım Erzincan tren istasyonu Erzincan merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Erzincan de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Erzincan den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Erzincan seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Erzincan den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Erzincan Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Erzincan treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Erzincan Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Erzincan Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Erzincan tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Erzincan tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Erzincan istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Erzincan Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Erzincan Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Erzincan Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Erzincan Tren saatleri? Erzincan dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Erzincan Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Erzincanden İlk tren 00:07 saatinde hareket etmektedir.

Erzincan Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Erzincan garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Erzincan Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Erzincan Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Erzincan Treni kaç saat sürüyor ? sorusunun cevabıda bu sayfada var. Erzincan tren hattı eski bir hattır. Bu hat Erzincan tren güzergahı olarak yapıldığından Erzincan tren yolu mesafesini de kısaltmıştır. Yapılan tren hatları Erzincan tren yolu kaç km sorusuna da iyi bir yanıt olmuştur.

Erzincan Tren kaç saat ? Erzincan Tren kaç km ? gibi soruların çözümleri de diğer sayfalardadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir