Halkalı Tren Saatleri

Halkalı’dan Nerelere Tren Var? Halkalı Kapıkule Treni ile Halkalı, Çorlu, Çerkezköy, Çatalca, Halkalı yönüne hergün tren seferi vardır.

Halkalı treni saat kaçta? Halkalı’ya tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

HALKALI EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Halkalı Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Halkalı Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Halkalı Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Halkalı trenleri Halkalı Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Halkalı tren garı çalışma saatleri ? Halkalı Tren Garı 24 Saat Arası Çalışmaktadır.

Halkalı tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 212 678 48 00 dır.

Halkalı tren istasyonu

Halkalı Tren garına ulaşım Halkalı tren istasyonu Halkalı merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Halkalı de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Halkalı den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Halkalı seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Halkalı den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Halkalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Halkalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Halkalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Halkalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Halkalı istasyon gişesinden, Halkalı Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Halkalı Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Halkalı Tren saatleri? Halkalı dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Halkalı Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Halkalı dan ilk tren 00:00 da hareket etmektedir

Halkalı Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Halkalı garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir