Isparta ↔ izmir tren saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Tcdd İzmir Isparta tren istasyonları arası yaklaşık 380 km olup tren ile yapacağınız bu yolculuk 8 saat sürmektedir, Yolculuğunuzu A sınıfı 2+2 Pulman vagonlarda yapacaksınız Bilet fiyatınız Tam bilet 50 TL dir

İzmir Isparta Tren Saatleri Tablosu

Isparta İzmir arasında hangi tren çalışır? İzmir Isparta arası sadece Göller Yöresi Ekspresi treni günde 1 Sefer karşılıklı çalışmaktadır

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

İzmir Isparta TRen Saatleri ? Isparta şehir garından tek tren 22;30 saatinde hareket etmekte olup, İzmir Basmane istasyonundan ise ilk tren 23:00 saatinde hareket etmektedir.

Isparta ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer ?

İzmir – Isparta arası Tren yolu mesafesi 380 Km olduğundan Göller Ekspresi ile tren yolculuğunuz yaklaşık, 8 saat 3 dk sürmektedir, Isparta İzmir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Isparta İzmir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

İzmir Isparta Tren yolu Güzergahı

İzmir ↔ Isparta Tren fiyatları :

Isparta İzmir Arası Çalışan Göller Eksresi treni 2+2 A sınıfı Pulman vagon Tam bilet fiyatı 50 TL dir.

İzmir Tren garı çalışma saatleri : 24 saat Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0232 4848638 dir. Adresi, İzmir Tren Garı, Basmane İzmir Merkez/İzmir

Isparta Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu ? 0 246 2181301 Danışma dır Adresi: Isparta Merkez

İzmir Isparta arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? İzmir ve Isparta den geçen Göller Ekspresi TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trendir. Trenlerde koltuklu 2+2 Pulman vagon Yemekli vagon vardır.

Isparta İzmir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? İzmir ve Isparta den Geçen Göller yöresi Ekspress trenlerinde Yataklı vagon tercihi bulunmamaktadır.

Isparta İzmir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İzmir Isparta Tcdd Göller bölgesi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. İzmir Isparta Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

İzmir Isparta tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. İzmir veya Isparta istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. İzmir Isparta Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. İzmir Isparta Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

İzmir Isparta Tren saatleri? İzmir Isparta Tren seferleri ne ve saatleri ne ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz.

İzmir
Kalkış
SaatiIsparta
Kalkış
Saati
İzmir23:00Isparta22:30
Gaziemir23:24Burdurotobus
Havaalanı23:30Denizli01:53
Torbalı23:59Nazilli03:10
Selçuk00:29Aydın04:05
Aydın01:36Selçuk05:13
Nazilli02:26Torbalı05:49
Denizli03:59Havaalanı06:20
Burdur otobusGaziemir06:26
Isparta Varış07:15İzmir Varış06:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir