Kayseri – Sivas Tren Saatleri

Sivas – Kayseri Tren Saatleri

Tren AdıSivasKayseri
Doğu Eksp21.4501.15
4 Eylül Mavi19.1502.18
Güney Ekspresi22.5018.56
Kayseri Sivas Tren saatleri Temmuz 2021

Sivas Kayseri arası TCDD ye ait Güney, 4 Eylül Mavi Treni, Güney Ekspresi ve Doğu Ekspresi ile Günlük karşılıklı 3 sefer yapılmaktadır. Kayseri’den İlk tren 01:15 saatinde hareket etmektedir. Sivas’dan ise ilk tren 19:15 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 223 km olup yaklaşık 3 saat 22 dk sürmektedir. Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 21TL DİR

Sivas Kayseri Sivas Arası  Anahat Trenlerinden Doğu Ekspresi 4 Eylül Mavi ve Güney Ekspresi Her gün Çalışır.

Sivas – Kayseri Tren fiyatları

  • Güney EkspresiTreni Pulman Tam 21 TL
  • Doğu Ekspresi Treni Pulman Tam 21 TL
  • Güney Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 31 TL
  • 4 Eylül Mavi Treni Pulman Tam bilet: 21 TL
  • Güney Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  86 Çift Kişi  189 TL

SİVAS – KAYSERİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Sivas treni saat kaçta? Kayseri’ye tren seferi var mı? Doğu Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Kayseri – Sivas trenle kaç saat Sürer? 

Sivas Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 3,5 Saat sürmektedir. Sivas Kayseri Trenle kaç km? Kayseri Sivas Arası Tren mesafesi 223 km dir.

Kayseri Sivas şehir garları arası Tren yolu mesafesi 223 Km olduğundan Doğu Ekspresi ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 31 dakika sürmektedir, İki İstasyon arası tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sivas Kayseri Tren yolu güzergahı
Kayseri Tren istasyonu

Kayseri Garından Sivas tren istasyonuna ve Sivas Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  2 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Sivas Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Sivas Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Sivas Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Çalışır. Sivas Tren istasyonu telefonu 0 346 221 10 91 dır

Kayseri Tren garı çalışma saatleri 7/24  Saatleri Arası Açıktır. Kayseri Tren istasyonu telefonu 0 352 231 13 13 dır.

Kayseri Sivas arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kayseri ve Sivas’dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Sivas Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kayseri ve Sivas’dan Geçen Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Sivas Kayseri treni nde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kayseri Sivas Tcdd Ekspres trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri Sivas Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri Sivas tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Biletinizi Kayseri veya Sivas istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Ekspres Trenlerinde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Kayseri Sivas Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri Sivas Tren saatleri?

Kayseri Sivas Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri’den İlk tren 01:13 saatinde hareket etmektedir. Sivas’dan ise ilk tren 20 45 saatinde hareket etmektedir.

Doğu Ekspresi

Ankara
Kalkış
Hareket SaatiKars
Kalkış
Hareket Saati
Ankara↓17:55Kars↓08:00
Kırıkkale19:47Erzurum11:50
Kayseri01:15Erzincan15:52
Sivas05:18Divriği18:59
Divriği07:57Sivas22:25
Erzincan11:11Kayseri01:29
Erzurum15:28Kırıkkale06:47
Kars Varış19:27Ankara Varış08:53
Doğu Ekspresi Tren Seferleri Pulman, örtülü kuşetli ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

4 Eylül Mavi

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara18:55Malatya15:30
Kırıkkale20:53Hekimhan16:35
Yerköy22:40Sivas19:54
Şefeatlı23:21Şarkışla20:58
Kayseri02:18Kayseri23:10
Şarkışla04:15Şefaatlı01:44
Sivas05:30Yerköy02:27
Hekimhan08:36Kırıkkale04:15
Malatya Varış09:44Ankara Varış06:07
4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Güney Ekspresi

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir