Malatya ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Malatya Kırıkkale tren saatleri : TCDD 2019 Yaz saati uygulamasına göre 09:45 saatinde güncellenmiştir. Kırıkkale Malatya tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait Van Gölü ve Güney Kurtalan Ekspresi ile günlük karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 762 km olup yaklaşık 12s:50dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 30 ₺

Kırıkkale ↔ Malatya Tren Saatleri

Kırıkkale Malatya Kırıkkale Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi ve Güney Kurtalan Treni Çalışır.

Ankara KalkışSaatiKurtalan KalkışSaati
Ankara↓11:00Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:45Batman09:22
Yerköy14:34Bismil10:07
Kayseri17:50Diyarbakır11:11
Sivas21:25Ergani12:10
Malatya01:54Malatya16:45
Ergani06:14Sivas20:52
Diyarbakır07:28Kayseri00:29
Bismil08:17Yerköy03:37
Batman09:18Kırıkkale05:58
Kurtalan Varış10:35Ankara Varış07:22

Güney Kurtalan Ekspresi Malatya Kırıkkale Malatya arasında haftanın 5 günü Çalışır Kırıkkale den Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Malatya dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Van Gölü Ekspresi Malatya Kırıkkale arasında haftada 2 gün işler Kırıkkale den Salı Pazar Malatya dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 30 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 44 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 15 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 24 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Malatya Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Malatya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Malatya Kırıkkale Tren Yolu Güzergahı

Malatya ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer ? 

Kırıkkale Malatya Arası Trenle Yaklaşık 13,5 Saat sürmektedir. Kırıkkale Malatya Trenle kaç km ? Malatya Kırıkkale Arası Tren mesafesi 762 km dir.

Malatya Kırıkkale Malatya ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Malatya Kırıkkale Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Kırıkkale Tren istasyonu telefonu ? 0 318 224 78 53 dır

Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır

Malatya Kırıkkale Malatya arası Tren garları nın listesi ve peron hareket saatleri aşağıda verilmiştir. Trenler sadece bu duraklarda dururlar. Bu duraklar harici durmazlar Sayfadaki listede Kırıkkale Malatya Tren nerelere var, Malatya Kırıkkale Tren nerelerde duracak, sorunuzun cevabı verilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir