Malatya ↔ Kırıkkale Tren Saatleri

Tren Saatleri Covid-19 nedeniyle Tren saatlerinde değişiklik olabilir. Güncel Saatleri www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Malatya Kırıkkale arası TCDD ye ait Van Gölü ve Güney Kurtalan Ekspresi ile günlük karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Malatya tren istasyonundan ise ilk tren 16:48 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 762 km olup yaklaşık 12s:50dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 30 ₺

Kırıkkale ↔ Malatya Tren Saatleri

Kırıkkale Malatya Kırıkkale Arası  Anahat Trenlerinden Van Gölü Ekspresi ve Güney Kurtalan Treni Çalışır.

ankara
kalkış
saatkurtalan
kalkış
saat
Ankara↓10:55Kurtalan↓08:00
Kırıkkale12:54Batman09:25
Yerköy14:49Bismil10:10
Kayseri18:22Diyarbakır11:10
Sivas21:40Ergani12:09
Malatya02:16Malatya16:48
Ergani06:38Sivas20:45
Diyarbakır07:51Kayseri00:38
Bismil08:38Yerköy04:23
Batman09:29Kırıkkale06:16
Kurtalan Varış10:46Ankara Varış08:12

Güney Kurtalan Ekspresi Ankara-Kurtalan arasında haftanın 5 günü çalışır. Ankara’dan pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi günleri, Kurtalan’dan pazartesi, çarşamba, cuma, cumartesi ve pazar günleri hareket etmektedir.

Güney Kurtalan Ekspresi Malatya Kırıkkale Malatya arasında haftanın 5 günü Çalışır Kırıkkale den Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri, Malatya dan Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumurtesi, Pazar günleri çalışır.
Güney Kurtalan Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır

Van Gölü Ekspresi Malatya Kırıkkale arasında haftada 2 gün işler Kırıkkale den Salı Pazar Malatya dan Salı Perşembe günleri çalışır Van Gölü Ekspresinde Pulman, Kuşetli, Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale ↔ Malatya Tren fiyatları

  • Van Gölü Ekspresi Pulman Tam 30 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Kuşetli 44 TL
  • Van Gölü Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 15 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 24 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,

Malatya Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Malatya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Malatya Kırıkkale Tren Yolu Güzergahı

Malatya ↔ Kırıkkale trenle kaç saat Sürer ? 

Kırıkkale Malatya Arası Trenle Yaklaşık 13,5 Saat sürmektedir. Kırıkkale Malatya Trenle kaç km ? Malatya Kırıkkale Arası Tren mesafesi 762 km dir.

Kırıkkale – Malatya tren ile kaç saat sürer ? Malatya – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 762 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat 31 dakika sürmektedir, Malatya-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Malatya – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Malatya Kırıkkale Malatya ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Malatya Kırıkkale Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri : 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır Kırıkkale Tren istasyonu telefonu ? 0 318 224 78 53 dır

Malatya Tren garı çalışma saatleri : 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır Malatya Tren istasyonu telefonu ? 0 422 212 40 40 dır

Kırıkkale – Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kırıkkale ve Malatya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Malatya – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kırıkkale ve Malatya den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Malatya – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kırıkkale – Malatya Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kırıkkale – Malatya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kırıkkale – Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kırıkkale veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kırıkkale – Malatya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kırıkkale – Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kırıkkale – Malatya Tren saatleri? Kırıkkale Malatya Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Malatya tren istasyonundan ise ilk tren 16:48 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir