Malatya – Kırıkkale Tren Saatleri

Kırıkkale – Malatya Tren Saatleri

Gar4 Eylül MaviGüney
Kırıkkale20:5313:21
Malatya15:3018:51
Malatya Kırıkkale Tren saatleri temmuz 2021

Kırıkkale Malatya Kırıkkale Arası  Anahat Trenlerinden 4 Eylül Mavi Treni ve Güney Ekspresi Treni Çalışır.

Malatya Kırıkkale arası TCDD ye ait 4 Eylül Mavi Treni ve Güney Ekspresi ile günlük karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kırıkkale Gardan İlk tren 13:21 saatinde hareket etmektedir. Malatya tren istasyonundan ise ilk tren 15:30 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 762 km olup yaklaşık 12 saat 50 dk sürmektedir. Güney Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 34 tl

Kırıkkale – Malatya Tren fiyatları

  • 4 Eylül Mavi Treni Pulman Tam 34 TL
  • Güney Ekspresi Pulman Tam 34 TL
  • Güney Ekspresi Treni Kuşetli 44 TL
  • Güney Ekspresi Treni Yataklı Tek kişi   TL  Çift Kişi 202 TL

MALATYA – KIRIKKALE TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Malatya treni saat kaçta? Kırıkkale’ye tren seferi var mı? Doğu Ekspresi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Malatya Garından Kırıkkale tren istasyonuna ve Kırıkkale Garından Malatya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı Tren seferleri düzenlenir.

Malatya – Kırıkkale trenle kaç saat Sürer? 

Kırıkkale Malatya Arası Trenle Yaklaşık 13,5 Saat sürmektedir. Kırıkkale Malatya Trenle kaç km? Malatya Kırıkkale Arası Tren mesafesi 762 km dir.

Kırıkkale – Malatya tren ile kaç saat sürer? Malatya – Kırıkkale arası Tren yolu mesafesi 762 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 13 saat 31 dakika sürmektedir, Malatya-Kırıkkale tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Malatya – Kırıkkale tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Malatya Kırıkkale Tren Yolu Güzergahı

Kırıkkale Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Kırıkkale Tren istasyonu telefonu 0 318 224 78 53 dır.

Malatya Tren garı çalışma saatleri 07:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır. Malatya Tren istasyonu telefonu 0 422 212 40 40 dır.

Kırıkkale – Malatya arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Kırıkkale ve Malatya’dan geçen Güney Ekspresi Trenleri TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Malatya – Kırıkkale tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kırıkkale ve Malatya’dan Geçen Güney Ekspres trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Malatya – Kırıkkale treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kırıkkale – Malatya Tcdd Güney Ekspres trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kırıkkale – Malatya Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kırıkkale – Malatya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Tren Biletinizi Kırıkkale veya Malatya istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kırıkkale – Malatya Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kırıkkale – Malatya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kırıkkale – Malatya Tren saatleri?

Kırıkkale Malatya Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kırıkkale Gardan İlk tren 12:54 saatinde hareket etmektedir. Malatya tren istasyonundan ise ilk tren 16:48 saatinde hareket etmektedir.

4 eylül

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara18:55Malatya15:30
Kırıkkale20:53Hekimhan16:35
Yerköy22:40Sivas19:54
Şefeatlı23:21Şarkışla20:58
Kayseri02:18Kayseri23:10
Şarkışla04:15Şefaatlı01:44
Sivas05:30Yerköy02:27
Hekimhan08:36Kırıkkale04:15
Malatya Varış09:44Ankara Varış06:07
4 Eylül Mavi Treni pulman, yemekli ve kuşetli vagondan oluşmaktadır. Güncel Ekim 2021

Güney

Ankara KalkışHareket SaatiMalatya KalkışHareket Saati
Ankara11:20Malatya18:51
Kırıkkale13:21Hekimhan20:01
Yerköy15:18Sivas22:50
Şefeatlı16:02Şarkışla00:41
Kayseri18:56Kayseri03:07
Şarkışla20:57Şefaatlı05:49
Sivas22:25Yerköy06:34
Hekimhan01:39Kırıkkale08:25
Malatya Varış03:11Ankara Varış10:25
Güney Ekspresi Tren Saatleri Güney Ekspresi 2+1 pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Ekim 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir