Manisa Akşehir Treni

Manisa – Akşehir Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Manisa – Akşehir Tren Saatleri

Konya KalkışHareket Saatiİzmir KalkışHareket Saati
Konya ↓19:00İzmir ↓19:55
Akşehir21:51Çiğli20:23
Afyon23:27Menemen20:38
Uşak01:48Manisa21:24
Alaşehir04:11Turgutlu21:54
Salihli04:42Salihli22:33
Turgutlu05:19Alaşehir23:12
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:29Afyon04:17
Çiğli06:47Akşehir05:50
İzmir Varış07:12Konya varış08:39
Mavi Tren Seferleri Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir. Güncel Temmuz 2021

Akşehir – Manisa – Akşehir Arası Sadece Mavi Treni Çalışmaktadır.

Akşehir Manisa tren garları arası sadece TCDD mavi treni karşılıklı tek sefer çalışmakta olup yolculuğunuz 7,5 saat sürmektedir. Akşehir Gardan tek tren 21:24 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise tek tren 21:33 saatinde hareket etmektedir. Pulman vagon TCDD bilet fiyatları tam 41 TL dir.

Manisa Akşehir Tren yolu güzergahı

Manisa ↔ Akşehir Tren fiyatları:

  • Konya Mavi Treni  Pulman 41 TL
  • Konya Mavi Treni Puşetli 44 TL
  • Konya Mavi Tren Yataklı Tek kişi 112 TL Çift Kişi 162TL

AKŞEHİR – MANİSA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Akşehir ↔ Manisa trenle kaç saat Sürer?

Akşehir – Manisa tren ile kaç saat sürer? Manisa – Akşehir arası Tren yolu mesafesi 404 Km olduğundan Mavi Trenler ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat 30 dakika sürmektedir, Manisa-Akşehir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Manisa – Akşehir tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Manisa Akşehir Trenle kaç km? Akşehir Manisa Arası Tren mesafesi 404 km

Akşehir manisa arası en hızlı rota: 4 sa. 52 dk. (401 km) kalkış: TCDD Akşehir Gar Şefliği varış: Manisa Garı

Akşehir tren istasyonu

Manisa Tren garı çalışma saatleri:  06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 236 231 16 96 dır Adresi Manisa Garı, 2. Anafartalar Mh. Manisa

Akşehir Tren garı çalışma saatleri: 07:00 – 21:30 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu? 0 332 813 11 08 dır Adresi TCDD Akşehir Gar Şefliği, İstasyon Mahallesi, Akşehir/Konya

Akşehir – Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Akşehir ve Manisa dan geçen Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Manisa – Akşehir tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Akşehir ve Manisa dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Manisa – Akşehir treninde yemekli vagon bulunur mu?

Akşehir – Manisa Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Akşehir – Manisa Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Akşehir – Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Akşehir veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Akşehir – Manisa Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır. Akşehir – Manisa Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Akşehir – Manisa Mavi Tren saatleri?

Akşehir Manisa Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Akşehir Gardan İlk tren 21:51 saatinde hareket etmektedir. Manisa tren istasyonundan ise ilk tren 21:33 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir