Polatlı ↔ İzmir Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle 17 Mayıstan sonra YHT ve bölgesel Trenler seferlere başlayacaktır.

İzmir ↔ Polatlı Tren Saatleri

İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:00Ankara↓20:00
Çiğli18:25Sincan20:19
Menemen18:39Polatlı21:04
Manisa19:21Eskişehir23:18
Akhisar20:06Kütahya00:40
Soma20:47Tavşanlı01:36
Balıkesir22:10Balıkesir05:44
Tavşanlı02:16soma06:55
Kütahya03:08Akhisar07:29
Eskişehir04:32Manisa08:16
Polatlı06:39Menemen09:01
Sincan07:21Çiğli09:17
Ankara Varış07:40İzmir Varış09:42
İMavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır

İzmir Polatlı İzmir Arası Anahat Trenlerinden Mavi Tren Hergün Çalışmaktadır.

İzmir Basmane garından mavi tren 18:00 saatinde, Polatlı istasyonundan ise mavi tren 21:04 saatinde hareket etmektedir. İzmir-Polatlı arası yolculuk süresi 12,5 saati bulmaktadır. İki şehir arası her gün karşılıklı 1 tren seferi yapılmakta olup bilet fiyatları 29 Tl den başlamaktadır.

İzmir ↔ Polatlı Tren Fiyatları

Mavi Tren Tam Bilet Fiyatı 29 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Polatlı ↔ İzmir trenle kaç saat Sürer?

İki istasyon Arası Tren yolu mesafesi 682 Km olduğundan Mavi treni ile tren yolculuğu yaklaşık, 12 saat 13 dakika sürmektedir, Polatlı-İzmir tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara uğramalı veya ekspres seferlere, yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir

İzmir Tren istasyonu telefonu 0232 4848638 dır Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Basmane Gar, Etiler Mah. Basmane,, Anafartalar Cd., Konak/İzmir

Polatlı Tren istasyonu telefonu 0312 6238441 dır Tren garı çalışma saatleri: 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Adresi; Polatlı Tren Garı, Gazi, Atatürk Cd. No:16, 06900 Polatlı/Ankara

Polatlı İzmir arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Polatlı ve İzmir den geçen tren seferlerinde TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

İzmir Polatlı tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Polatlı ve İzmir den Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

İzmir Polatlı treni nde Yemekli Vagon bulunur mu?

Polatlı İzmir Tcdd Mavi trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Bu trende ayrıca yemekli vagon vardır.

Polatlı İzmir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Mavi Ekspres trenidir. Polatlı veya İzmir istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir