Salihli Tren Saatleri

Salihli’den Nerelere Tren Var?  Konya Mavi, Basmane Uşak Bölgesel Treni, Basmane Alaşehir Bölgesel Treni, Manisa Alaşehir Bölgesel Treni, Manisa Uşak Bölgesel Trenleri ile  Afyon, Akşehir, Alaşehir, Çiğli, İzmir Konya, Manisa, Menemen, Turgutlu, Uşak, yönüne hergün tren seferi vardır.

SALİHLİ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Salihli Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Salihli trenleri Salihli Tren istasyonunda her gün çalışır

Salihli tren garı çalışma saatleri? Salihli Tren Garı 06:00 – 20:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Salihli tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 236 714 11 04 dır.

Salihli Tren garına ulaşım Salihli tren istasyonu Salihli merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Salihli tren istasyonu

Salihli da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Salihli den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Salihli seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Salihli den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Salihli Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Salihli treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Salihli Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Salihli Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Salihli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Salihli tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Salihli istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Salihli Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Salihli Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Salihli Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Salihli Tren saatleri? Salihli dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Salihli Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Salihliden İlk tren 00:13 saatinde hareket etmektedir.

Salihli Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Salihli garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Salihli Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Salihli Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir