Sapanca tren saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Sapanca dan nerelere tren var Ada Express treni ile Adapazarı Arifiye Derbent Köseköy Hereke Yarımca Derince izmit ve Gebze yönüne her gün karşılıklı 5 sefer düzenlenir

Sapanca ↔ PendikSapanca ↔ İzmit
Sapanca ↔ GebzeSapanca Hereke
Sapanca DerinceSapanca Yarımca
Sapanca KöseköySapanca Derbent

Sapanca tren saatleri

Adapazarı KalkışTren
Saati
Pendik KalkışTren
Saati
AdapazarıxPendik08:09 16:40 21:20
Mtpaşa05:55 13:10 18:55Tuzlax
Arifiye06:04 13:19 19:04Gebze08:34 17:03 21:47
Sapanca06:11 13:26 19:11Hereke08:50 17:19 22:03
İzmit06:34 13:49 19:34Yarımca08:57 17:26 22:10
Derince06:40 13:55 19:40Derince08:05 17:34 22:18
Yarımca06:48 14:03 19:48İzmit09:12 17:41 22:25
Hereke06:55 14:10 19:55Sapanca09:33 18:02 22:46
Gebze07:11 14:26 20:11Arifiye09:40 18:09 22:53
TuzlaxMpaşa09:50_18:19 23:02
Pendik Varış07:30_14:45 20:30Ada
pazarı
x
Ada Ekspresi Tren Saatleri nisan 2021. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 21 TL dir.

Sapanca de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? : Sapanca den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Sapanca seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ? Sapanca den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Sapanca treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Sapanca Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Sapanca tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Sapanca tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Sapanca istasyon gişesinden, Sapanca Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Sapanca Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Sapanca Tren saatleri? Sapanca dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Sapanca Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Sapanca dan ilk tren 00:15 da hareket etmektedir

Sapanca Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Sapanca garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Sapanca Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Sapanca Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir