Torbalı Tren Saatleri

Torbalı’dan Nerelere Tren Var?  Basmane Nazilli Bölgesel Treni, Denizli Nazilli Bölgesel Treni, Basmane Ödemiş, Basmane Söke, Basmane Tire Bölgesel TReni ile İzmir, Aydın, Denizli, Gaziemir, Nazilli, Ödemiş, Selçuk, Söke, Tire yönüne hergün tren seferi vardır.

TORBALI TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Torbalı Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Torbalı trenleri Torbalı Tren istasyonunda her gün çalışır

Torbalı tren garı çalışma saatleri? Torbalı Tren Garı 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır. Torbalı tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 232 856 16 30 dır.

Torbalı Tren garına ulaşım Torbalı tren istasyonu Torbalı merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Torbalı tren istasyonu

Torbalı de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Torbalı den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Torbalı seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Torbalı den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Torbalı treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Torbalı Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Torbalı tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Torbalı tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Torbalı istasyon gişesinden, Torbalı Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Torbalı Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Torbalı Tren saatleri? Torbalı dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Torbalı Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Torbalı dan ilk tren 00:08 da hareket etmektedir

Torbalı Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Torbalı garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Torbalı Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Torbalı Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir