Afyon Tren Saatleri

Afyon dan Nerelere Tren Var? Konya Mavi ile İzmir, Çiğli, Menemen, Turgutlu, Salihli Alaşehir Uşak Manisa, Akşehir Konya, Eskişehir treni ile Kütahya, Pamukkale Ekspresi ile Denizli  Her gün Tren Vardır.

Afyon Tcdd Bilet Fiyatları kaç liradır?

Yolcukuluk yapacağınız şehirlere ait Tcdd Mavi tren Pamukkale Ekspresi ve bölgesel trenlerin tren bilet fiyatlarını diğer Afyon bilet sayfalarından öğrenebilirsiniz.

AFYON EN UCUZ TREN FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Diğer Şehir:
 
Tam Bilet :

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Afyon da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Afyon  dan geçen TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu ve Yataklı trenlerdir.

Afyon seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir?

Afyon dan Geçen Bölgesel trenler ve Pamukkale expresinde pulman koltuk tipi vagonlar, Afyon Mavi trenlerinde pulman ve Yataklı, tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Afyon treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Afyon Tcdd Bölgesel  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Afyon Tcdd mavi ve Pamukkale Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Afyon tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Afyon tcdd bölgesel tren biletinizi sadece Seyehat günü Afyon istasyon gişesinden,  mavi tren ve Pamukkale Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Afyon Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Afyon ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Afyon Tren saatleri?

Afyon dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Afyon Tren seferleri ne ve saatlerine ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Afyon Trenle Kaç Saat sürer?  

Yolcukuluk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Afyon yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Afyon tren istasyonu

Afyon Tren garı çalışma saatleri : 24 Saat Saatleri Arası Çalışır Afyon Tren istasyonu telefonu ? 0  272 213 79 19 dır

Afyon tren istasyonu

Afyon tren garı şehir merkezine 1,5 km uzaklıkta olup otobüs garajına 5 km uzaklıktadır. Tren Garına en yakın otel ise As otel olup Gara taksi ile 600 metre veya 8 dk yürüme mesafesindedir.

Afyonkarahisar Garı, TCDD’nin Afyonkarahisar’deki iki tren istasyonundan biridir. Şuan lojman olarak kullanılan tarihî gar binasının yerine 1939 yılında inşa edilen yeni gar binası eski Afyonkarahisar milletvekili ve Ulaştırma Bakanı Ali Çetinkaya’nın adını taşımaktadır.

Gar binasının çatısından yükselen kulenin iki cephesinde Roma rakamlarından ve akrep ile yelkovandan oluşan kare prizma şeklindeki bir saat bulunmaktadır. Mekanik saat halen çalışmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir