Alaşehir Tren Saatleri

Alaşehir den Nerelere Tren Seferleri Var?  Konya mavi treni ile Konya, Akşehir, Afyon, Basmane Uşak ve İzmir Alaşehir treni ile Uşak,  Salihli Turgutlu Manisa Menemen Çiğli İzmir  Yönüne hergün Tren Vardır. 2 Ağu 2019 01:22

Alaşehir Tren Saatleri Listesi

 Alaşehir ↔ Afyon Alaşehir ↔ Akşehir
 Alaşehir ↔ Çiğli Alaşehir ↔ İzmir
 Alaşehir ↔ Konya Alaşehir ↔ Manisa
 Alaşehir ↔ Menemen Alaşehir ↔ Salihli
 Alaşehir ↔ Turgutlu Alaşehir ↔ Uşak

Alaşehir Tren garı çalışma saatleri : 05:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu ? 0 236 653 11 14 dır. Adres: İstasyon Mahallesi, Atatürk Cad., 45615 Alaşehir/Manisa

Alaşehir tren istasyonu

Alaşehir Tren Garı , TCDD’ ye ait demiryolu istasyonudur. 1875 yılında hizmete girmiştir. 1934 TCDD tarafından satın alınmıştır. Gar teşkilatı 7 peronlu 1 adet yan ve 1 adet ada platform şeklindedir.

Tren garı Alaşehir otogarına 1 km mesafede dir ulaşımı kolaydır. Tren garına en yakın otel 450 m mesafede Ağırbaş oteldir.

Alaşehir da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  : Alaşehir dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz koltuklu ve Yataklı trenlerdir.

Alaşehir seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ?  Alaşehir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Alaşehir Ekspress trenlerinde ise Yemekli ,  Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Alaşehir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Alaşehir Tcdd Bölgesel  treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Alaşehir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Alaşehir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Alaşehir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Alaşehir istasyon gişesinden,  Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Alaşehir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Alaşehir ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Alaşehir Tren saatleri? Alaşehir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Alaşehir Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Alaşehir Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Alaşehir garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Alaşehir Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Alaşehir  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir