Balıkesir Tren Saatleri

Balıkesir’den Nerelere Tren seferleri Var? İzmir Çiğli Menemen Manisa Saruhanlı Akhisar Kırkağaç Soma Tavşanlı Kütahya Eskişehir, Bandırma Karesi Ekspresi, Ege ekspresi, 6 Eylül Ekspresi İzmir Mavi

Balıkesir Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Balıkesir  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

BALIKESİR EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
TAM Ücret :

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Balıkesir Tren garı çalışma saatleri: 03:00 – 22:00 Saatleri Arası Çalışır Tren istasyonu telefonu? 0 266 241 0 300 dır Adresi Gümüsçesme Mahallesi, 10040 Altıeylül/Balıkesir

Balıkesir Tren garı

Gümüsçesme Mahallesi, 10040 Altıeylül/Balıkesir Adresinde bulunan TCDD Balıkesir Tren Garı, 1912 yılında açılmıştır . Bu garda; 2 ray ve 2 platform bulunmaktadır.

Balıkesir tren garı Balıkesir otobüs terminaline 6,5 km olup arabayla 12 dk da gidilmektedir. Balıkesirde konakalamak için ise Tren garına en yakın yürüme mesafesinde olan Elit Asya oteldir

Balıkesir da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  Balıkesir dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Balıkesir seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir?  Balıkesir dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Balıkesir Ekspress trenlerinde ise Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Balıkesir treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Balıkesir Tcdd Bölgesel  treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Balıkesir Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Balıkesir tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Balıkesir tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Balıkesir istasyon gişesinden,  Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Balıkesir Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Balıkesir ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Balıkesir Tren saatleri? Balıkesir dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Balıkesir Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Balıkesir Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Balıkesir garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir