Bandırma Tren Saatleri

Bandırmadan Nerelere Tren Seferleri Var ? 6 Eylül Eksperi ve 17 eylül ekspresi ile Balıkesir Soma Akhisar Kırkağaç Manisa Menemen Çiğli İzmir Yönüne Hergün Tren vardır. 2 Ağu 2019 20:26

Bandırma Tren Seferleri

 Bandırma ↔ Akhisar Bandırma ↔ Balıkesir
 Bandırma ↔ Çiğli Bandırma ↔ İzmir
 Bandırma ↔ Manisa Bandırma ↔ Menemen
 Bandırma ↔ SomaBandırma

Bandırma tren garı çalışma saatleri ? Tren Garı 08:00 – 20:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır. tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 266 713 60 89 dır. Adresi: Paşabayır Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Cad. Gar Binası, Bandırma/Balıkesir

Bandırma tren istasyonu

Trende Pulman ve Yemekli vagon bulunmamaktadır

Bandırma Tren garına ulaşım Bandırma tren istasyonu Bandırma nın merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Bandırmada ilk istasyon 1 Şubat 1913 tarihinde hizmete girmişti. İki katlı taş binadır.

Bandırmaya en yakın otel Eken prestige hotel dir Gara 1,7 km uzaklıkta olup arabayla 3 dk uzaklıktadır. Bandırma Otobüs terminali Gara 3,5 km mesafede olup araçla 11 dk sürmektedir.

Bandırma da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  : Bandırma dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Bandırma seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ?  Bandırma dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Bandırma Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Bandırma treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Bandırma Tcdd Bölgesel  treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Bandırma Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Bandırma tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Bandırma tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Bandırma istasyon gişesinden,  Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Bandırma Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Bandırma ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Bandırma Tren saatleri? Bandırma dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Bandırma Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Bandırma Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Bandırma garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bandırma Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Bandırma  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir