Batman Tren Saatleri

Batman’dan Nerelere Tren seferleri Var? Güney Ekspresi ve Batman Diyarbakır Bölgesel Treni ile Ankara, Kırıkkale, Yerköy, Şefeatlı, Kayseri, Sivas, Malatya, Diyarbakır, Bismil yönüne hergün tren seferi vardır.

Batman Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Batman  Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

BATMAN EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
TAM Ücret :

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Batman tren garı çalışma saatleri ? Batman Tren Garı 04:00 – 20:30 Arası Çalışmaktadır.

Batman tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 488 213 27 70 dır.

Batman tren istasyonu

Batman Tren garına ulaşım Batman tren istasyonu Batman nın merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Batman da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  : Batman dan geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Batman seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir ?  Batman dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Batman Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Batman treninde Yiyecek içecek bulunur mu? : Batman Tcdd Bölgesel  treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Batman Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Batman tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Batman tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Batman istasyon gişesinden,  Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Batman Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Batman ÇalışanTrenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Batman Tren saatleri? Batman dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Batman Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz

Batman Trenle Kaç Saat sürer?  Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini  diğer Batman garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir