Denizli ↔ Selçuk Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Denizli – Selçuk Tren Saatleri

KALKIŞ İSTASYONUTREN SAATLERİGÖLLER EKSPRESİ
Denizli>05:45, 10:45, 12:20, 18:05>
Selçuk>08:35, 13:53, 20:17>
Selçuk Denizli tren seferleri nisan 2021

Denizli Selçuk Denizli Arası Bölgesel Trenler Denizli Bsmane, treni Hergün karşılıklı 4 sefer düzenlenir

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 04:20 de hareket etmektedir. Selçuk istasyondan ise 08:24 saatinde kalkış yapmaktadır.

Selçuk Denizli tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 bölgesel tren ile 6 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 186 km olup ortalama 3 saat 0 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 16 TL dir

Selçuk ↔ Denizli Tren fiyatları

  • Denizli Selçuk Bölgesel Trenlerin Fiyatlarını 444 8233 den öğrenebilirsiniz veya sayfanın aşağısına doğru verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz
  • Denizli Selçuk Arası Tam Bilet fiyatı 16 TL

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş aralığındaki vatandaşlar, 13-26 yaş arası gençler, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Askerler, Basın mensupları ve en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Selçuk ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer?

Selçuk Denizli Selçuk Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat  sürmektedir. Denizli Selçuk Arası Denizli Bölgesel Treni Çalışmaktadır

Selçuk Denizli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Selçuk Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır istasyonu telefonu 0 258 268 28 31 dır

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır

Denizli – Selçuk tren ile kaç saat Sürer?

Selçuk – Denizli arası Tren yolu mesafesi 186 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 11 dakika sürmektedir, Selçuk-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Selçuk – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli – Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli – Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagon lardır.

Selçuk – Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve Denizli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Denizli – Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Denizli – Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Selçuk – Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Denizli – Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli – Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Denizli – Selçuk Tren saatleri?

Denizli Selçuk Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli dan İlk tren 04:20 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 08:24 saatinde hareket etmektedir.

Göller Ekspresi

Dnz izm

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 12:30 18:45Denizli↓05:45 10:45 12:20 18:05
Gaziemir↓07:28 12:50 19:03Nazilli↓07:06 12:23 13:43 19:34
Hava alanı07:34 12:56 19:10Aydın↓07:58 13:16 14:37 20:36
Torbalı↓08:02 13:22 19:41Selçuk↓09:01 14:20 15:41 21:40
Selçuk↓08:35 13:53 20:17Torbalı↓09:33 14:51 16:12 22:11
Aydın↓09:40 15:00 21:20Hava alanı09:59 15:23 16:38 22:38
Nazilli↓10:33 15:53 22:12Gaziemir↓10:04 15:28 16:43 22:43
Denizli
Varış
11:53_17:14 23:31İzmir Varış10:21_15:45 16:58 22:59
İzmir Denizli Bölgesel Treni 18/03/2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir