Denizli – Selçuk Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Denizli – Selçuk Tren Saatleri

Kalkış İstasyonuTren SaatleriGöller Ekspresi
Denizli>05:45 08.30 10:45 12:20 16:45>02.03
Selçuk>08:35 12:09 13.53 18:17>00.39
Selçuk Denizli tren seferleri Temmuz 2021

Selçuk Denizli tren seferleri: iki şehir arası TCDD ye ait 1 bölgesel tren ile 4 sefer yapılmaktadır. Bu yolculuk 186 km olup ortalama 3 saat 0 dk sürmektedir. Bölgesel tren Pulman vagon bilet fiyatları tam 21 TL dir

Denizli istasyonundan gün içinde ilk tren 05:45 de hareket etmektedir. Selçuk istasyondan ise 08:35 saatinde kalkış yapmaktadır.

Selçuk ↔ Denizli Tren fiyatları

  • Denizli Selçuk Arası Tam Bilet fiyatı 16 TL
  • Göller Ekspresi 21 TL

SELÇUK – DENİZLİ TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Selçuk ↔ Denizli trenle kaç saat Sürer?

Selçuk Denizli Selçuk Arası Trenle Yaklaşık 3 Saat  sürmektedir. Denizli Selçuk Arası Denizli Bölgesel Treni Çalışmaktadır

Selçuk Denizli Trenlerinde Yataklı vagon bulunmamaktadır.

Selçuk Denizli Tren Yolu Güzergahı

Denizli Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 19:00 Saatleri Arası Çalışır istasyonu telefonu 0 258 268 28 31 dır

Selçuk Tren garı çalışma saatleri 06:00 – 22:00 Saatleri Arası Açıktır Tren istasyonu telefonu 0 232 892 60 06 dır

Denizli – Selçuk tren ile kaç saat Sürer?

Selçuk – Denizli arası Tren yolu mesafesi 186 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 3 saat 11 dakika sürmektedir, Selçuk-Denizli tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Selçuk – Denizli tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Denizli – Selçuk arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Denizli – Selçuk istasyonlarından geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenler koltuklu Pulman tipli vagon lardır.

Selçuk – Denizli tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Selçuk ve Denizli dan Geçen Bölgesel trenlerde Sadece Pulman koltuklu tip vagon bulunmaktadır.

Denizli – Selçuk treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Denizli – Selçuk Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi ve yemekli vagon bulunmamaktadır.

Selçuk – Denizli tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel trenidir Denizli – Selçuk tcdd biletinizi sadece Seyehat günü istasyon gişelerinden, Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Denizli – Selçuk arası Çalışan Bu Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Denizli – Selçuk Tren saatleri?

Denizli Selçuk Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Denizli dan İlk tren 04:20 saatinde hareket etmektedir. Selçuk den ise ilk tren 08:24 saatinde hareket etmektedir.

Selçuk Denizli arası tren seferi var mı?

Denizli Selçuk Denizli Arası Bölgesel Tren Denizli Basmane treni ve Göller Ekspresi ileHergün karşılıklı seferler düzenlenir.

Göller Ekspresi

İzmir KalkışTren SaatiIsparta KalkışTren Saati
İzmir23:05Isparta22:30
Gaziemir23:23Burdur22:20
Menderes HvxDenizli02:03
Torbalı00:04Nazilli03:21
Selçuk00:39Aydın04:14
Aydın01:46Selçuk05:17
Nazilli02:38Torbalı05:53
Denizli04:09Menderes Hvx
Burdur06:49Gaziemir06:28
Isparta Varış07:24İzmir Varış06:44
Göller Ekspresi Tren pulman vagonlardan oluşmaktadır. Burdur istasyonuna otübüs aktarması vardır. Temmuz 2021

Dnz izm

İzmir KalkışTren SaatleriDenizli KalkışTren Saatleri
izmir↓07:10 10:45 12:30 16:45Denizli↓05:45 08:30 10:45 12:20 16:45
Gaziemir↓07:28 11:04 12:50 17:03Nazilli↓07:06 09:55 12:23 13:43 18:13
Hava alanı07:34 11:15 12:56 17:10Aydın↓07:58 10:46 13:16 14:37 19:13
Torbalı↓08:02 11:38 13:22 17:41Selçuk↓09:01 11:48 14:20 15:41 20:18
Selçuk↓08:35 12:09 13:53 18:17Torbalı↓09:33 12:19 14:51 16:12 20:52
Aydın↓09:40 13:15 15:00 20:20Hava alanı09:59 12:46 15:23 16:38 21:24
Nazilli↓10:33 14:08 15:53 20:12Gaziemir↓10:04 12:52 15:28 16:43 21:29
Denizli
Varış
11:53_15:26 17:14 23:31İzmir Varış10:21_13:09 15:45 16:58 21:46
İzmir Denizli Bölgesel Treni Temmuz 2021 tarihinde düzenlenmiştir. Bu Tren hattındaki en uzun Mesafe Tren Bilet fiyatı 28 TL dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir