Edirne Tren Saatleri

Edirne’den Nerelere Tren Var? Halkalı Kapıkule Treni ile Edirne, Çorlu, Çerkezköy, Çatalca, Halkalı yönüne her gün tren seferi vardır.

EDİRNE TREN BİLET FİYATLARI

Edirne Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Edirne Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Edirne treni saat kaçta? Edirne’ye tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

EDİRNE EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Edirne Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Edirne trenleri Edirne Tren istasyonunda her gün çalışır?

Edirne tren garı çalışma saatleri? Edirne Tren Garı 08:30 – 17:30 Arası Çalışmaktadır. Edirne tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 284 235 26 71 dır.

edirne tren istasyonu

Edirne Tren garına ulaşım Edirne tren istasyonu Edirne merkezinde kaldığı için ulaşımı çok rahattır.

Edirne de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  Edirne den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tibi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Edirne seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Edirne den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

Edirne treninde Yiyecek içecek bulunur mu?  Edirne Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

Edirne tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Edirne tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Edirne istasyon gişesinden, Edirne Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Edirne Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Edirne Tren saatleri? Edirne dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Edirne Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Edirne dan ilk tren 00:00 da hareket etmektedir

Edirne Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Edirne garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir