İskenderun Tren Saatleri

İskenderun’dan Nerelere Tren Var? İskenderun Mersin Bölgesel Treni ile Adana, Ceyhan, Dörtyol, Erzin, İncirlik, Mersin, Tarsus yönüne her gün tren seferi vardır.

İSKENDERUN EN UCUZ TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

İskenderun treni saat kaçta? İskenderun’a tren seferi var mı? Bölgesel tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

iskenderun tren istasyonu

İskenderun Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
İskenderun trenleri İskenderun Tren istasyonunda her gün çalışır

İskenderun tren garı çalışma saatleri İskenderun Tren Garı 06:00 – 14:00 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

İskenderun tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 326 614 00 49 dır.

İskenderun Tren garına ulaşım İskenderun tren istasyonu İskenderun merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

İskenderun de Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?  İskenderun den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

İskenderun seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? İskenderun den Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar vardır

İskenderun treninde Yiyecek içecek bulunur mu? İskenderun Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır.

İskenderun tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise İskenderun tcdd biletinizi sadece Seyehat günü İskenderun istasyon gişesinden, İskenderun Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. İskenderun Çalışan Trenler kalabalık olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

İskenderun Tren saatleri? İskenderun dan diğer istasyonlara giden trenlere ait İskenderun Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz İskenderun dan ilk tren 00:00 da hareket etmektedir

İskenderun Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer İskenderun garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İskenderun Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer İskenderun Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir