Kars Tren Saatleri

Kars dan Nerelere Tren Var?  Doğu Ekspresi ile Ankara, Divriği, Erzurum, Erzincan, Kayseri, Kırıkkale, Sarıkamış Sivas ve Yerköy, yönüne hergün tren seferi vardır.

KARS TAM TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kars Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz Kars trenleri Kars Tren istasyonunda her gün çalışır

Kars tren garı çalışma saatleri? Kars Tren Garı 07:00 – 16:30 Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Kars tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 474 223 43 98 dır.

Kars Tren garına ulaşım Kars tren istasyonu Kars merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

kars tren istasyonu

Kars da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kars den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon vardır

Kars seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Kars den Geçen Tcdd Anahat Ekspres Trenlerde koltuk tipli Pulman, Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kars treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kars Tcdd Ekspres  trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kars Tcdd Anahat Ekspress trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kars tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres tren ise Kars istasyon gişesinden,  internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kars Tcdd Ekspres Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır . Kars Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kars Tren saatleri? Kars dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kars Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Karsden İlk tren 00:05 saatinde hareket etmektedir.

Kars Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Kars garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kars Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Kars Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir