Kayseri ↔ Muş Tren Saatleri

Muş Kayseri arası TCDD ye ait Van Gölü Ekspresi Belirli günler karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Kayseri Gardan İlk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 844 km olup yaklaşık 14s:48dk sürmektedir. Vangölü Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 33 ₺

Muş ↔ Kayseri Tren Saatleri

Muş Kayseri Muş Arası  Anahat Trenlerinden  Van Gölü Ekspresi Kayseri Muş Kayseri Arasında arasında haftada 5 (beş) gün Çalışır Kayseri den Pazartesi Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi Muş dan Pazartesi Çarşamba,Cuma, Cumartesi, Pazar Çalışır

ANKARA
KALKIŞ
HAREKET SAATİTATVAN
KALKIŞ
HAREKET SAATİ
Ankara10:55Tatvan07:55
Kırıkkale12:54Muş09:28
Yerköy14:49Genç11:14
Şefaatlı15:32Elazığ14:00
Kayseri18:22Malatya16:48
Şarkışla20:18Hekimhan17:55
Sivas21:40Sivas20:45
Hekimhan00:46Şarkışla22:30
Malatya02:16Kayseri00:38
Elazığ05:03Şefaatlı03:38
Genç07:36Yerköy04:23
Muş09:29Kırıkkale06:16
Tatvan Varış11:10Ankara Varış08:12

Van Gölü Ekspresi Ankara-Tatvan arasında haftada 2 gün çalışır. Ankara’dan Salı ve Pazar günleri, Tatvan’dan ise Salı ve Perşembe günleri hareket etmektedir. Van Gölü Ekspresi pulman, örtülü kuşetli, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır.

Muş ↔ Kayseri Tren fiyatları :

  • Van gölü Ekspresi Treni Pulman Tam 32 TL
  • Van gölü Ekspresi Treni Örtülü Kuşetli 47 TL
  • Van gölü Ekspresi Yataklı Tek kişi TL  Çift Kişi  TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 16 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 25 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Muş Kayseri Tren yolu güzergahı

Kayseri ↔ Muş trenle kaç saat Sürer ?

Muş Kayseri Arası Trenle Yaklaşık 16 Saat sürmektedir. Muş Kayseri Trenle kaç km ? Kayseri Muş Arası Tren mesafesi 844 km dir.

Kayseri – Muş tren ile kaç saat sürer ? Muş – Kayseri arası Tren yolu mesafesi 844 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 16 saat 1 dakika sürmektedir, Muş-Kayseri tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Muş – Kayseri tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir.

Kayseri Garından Muş tren istasyonuna ve Muş Garından Kayseri Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Kayseri Muş Kayseri ilk Tren Saati ve Son Tren Saati yukarıdadır Kayseri Muş Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Muş Tren garı çalışma saatleri : 08:00 – 17:00 Saatleri Arası Çalışır Muş Tren istasyonu telefonu ? 0 436 216 11 17 dır

Kayseri Tren garı çalışma saatleri : 7/24  Saatleri Arası Açıktır Kayseri Tren istasyonu telefonu ? 0 352 231 13 13 dır

Kayseri – Muş arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kayseri ve Muş den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyehat edeceksiniz. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır

Muş – Kayseri tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır? Kayseri ve Muş den Geçen Ekspress trenlerinde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Muş – Kayseri treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kayseri – Muş Tcdd trenlerinde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Kayseri – Muş Tcdd Anahat trenlerinde ayrıca yemekli vagon vardır.

Kayseri – Muş tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Anahat Ekspres trenidir. Kayseri veya Muş istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kayseri – Muş Tcdd Trenlerin de Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon vardır . Kayseri – Muş Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Kayseri – Muş Tren saatleri? Kayseri Muş Tren seferleri ne ve saatlere ulaşmak için yukarıdaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Kayseri Gardan İlk tren 18:22 saatinde hareket etmektedir. Muş tren istasyonundan ise ilk tren 09:28 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir