Konya ↔ Manisa Tren Saatleri

Pandemi nedeniyle hızlı tren hariç tüm tren seferleri 16 Mayıs tarihine kadar durdurulmuştur.

Manisa ↔ Konya Tren Saatleri

KONYA KALKIŞHAREKET SAATİİZMİR KALKIŞHAREKET SAATİ
Konya ↓19:00İzmir ↓20:10
Akşehir21:51Çiğli20:35
Afyon23:27Menemen20:50
Uşak01:48Manisa21:33
Alaşehir04:12Turgutlu21:59
Salihli04:43Salihli22:39
Turgutlu05:19Alaşehir23:18
Manisa05:47Uşak01:47
Menemen06:26Afyon04:19
Çiğli06:42Akşehir05:53
İzmir Varış07:07Konya varış08:46
Mavi Tren Seferleri Pandemiden Dolayı Çalışmamaktadır. Trende yatakli, kusetli, yemekli ve pulman vagonlari bulunmaktadir.

Manisa Konya Manisa Arası  Anahat Trenlerinden  Konya Mavi Ekspresi Çalışır.

Manisa Konya arası TCDD ye ait Konya Mavi Treni ile hergün karşılıklı 1 sefer yapılmaktadır. Konya’dan İlk tren 19:15 saatinde hareket etmektedir. Manisa’dan ise ilk tren 21:49 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 628 km olup yaklaşık 10s:48dk sürmektedir. Konya Mavi Ekspresi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 41 tl dir.

Konya Manisa Arası Ne kadar Sürer?

Manisa Konya Arası Trenle Yaklaşık 10,5 Saat sürmektedir. Konya Manisa Arası Tren mesafesi 628 km dir.

Manisa ↔ Konya Tren fiyatları

  • Konya Mavi Treni Pulman Tam 41 TL
  • Konya Mavi Treni Kuşetli 55 TL
  • Konya Mavi Treni Yataklı Tek kişi 119 TL  Çift Kişi 89 TL
  • %50 İndirim: 65 Yaş üstü, 7-12 yaş arası 21 TL
  • %20 İndirim: 60-64 Yaş, 13-26 yaş, gidiş ve dönüş bileti alanlar, Memurlar, 34 TL
  •  Ücretsiz Biletler: 0-6 Yaş, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler,
Manisa Konya Tren yolu güzergahı

Konya Garından Manisa tren istasyonuna ve Manisa Garından Konya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir. Konya Manisa Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Konya Tren istasyonu

Konya Tren istasyonu telefonu 0 332 322 36 70 dır. Manisa Tren istasyonu telefonu 0 236 231 16 96 dır.

Tren garı çalışma saatleri Manisa tren garı 06:00 – 21:30 Saatleri Arası Çalışır. Konya tren garı 06:00 – 23:00 Saatleri Arası Açıktır.

Manisa tren istasyonu

Konya Manisa arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Konya ve Manisa’dan geçen tüm Mavi Trenler TCDD Devlet Demir yollarına ait DMU tipi trenlerdir. Trenlerde koltuklu Pulman vagon Yataklı vagon, Yemekli vagon ve kuşetli vagon vardır.

Manisa Konya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Konya ve Manisa’dan Geçen Mavi trenlerde Yemekli, Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Manisa Konya treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Konya Manisa Tcdd Mavi trenlerde Yiyecek İçecek servisi bulunmaktadır. Tcdd Mavi trenlerde ayrıca yemekli vagon vardır.

Konya Manisa tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Anahat Mavi trendir. Biletinizi Konya veya Manisa istasyon gişesinden, internetten veya telefonla alabilirsiniz. Tcdd Mavi Trenlerde Tren Biletleri numaralı olup, Rezervasyon Vardır. Konya Manisa Çalışan Mavi Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır.

Konya Manisa Tren saatleri? Konya Manisa Tren seferlerine ve saatlerine ulaşmak için baş taraftaki tren saatleri tablosunu kullanabilirsiniz. Konya’dan İlk tren 19:15 saatinde hareket etmektedir. Manisa’dan ise ilk tren 21:49 saatinde hareket etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir