Kütahya – Soma Tren Saatleri

TCDD Tren saatleri tablosu güncellenmiştir.

Soma – Kütahya Tren Saatleri

SOMAKÜTAHYA
09:42 21:3901:04 09:45
kütahya soma tren saatleri temmuz 2021

Soma Kütahya Soma Arası  Anahat Trenlerinden  İMavi ve ege ekspresi Treni Çalışır.

Soma Kütahya arası Ege Ekspresi ve Mavi tren ile hergün karşılıklı 2 sefer yapılmaktadır. Kütahya Gardan İlk tren 01:04 saatinde hareket etmektedir. Soma tren istasyonundan ise ilk tren 09:42 saatinde hareket etmektedir. Bu yolculuk 295 km olup yaklaşık 6 saat 54 dakika sürmektedir. Mavi Tren Pulman vagon Tcdd bilet fiyatı Tam 29 tl dir.

Kütahya ↔ Soma trenle kaç saat Sürer? 

Soma Kütahya Arası Trenle Yaklaşık 7 Saat sürmektedir. Soma Kütahya Trenle kaç km ? Kütahya Soma Arası Tren mesafesi 295 km dir.

Kütahya – Soma tren ile kaç saat sürer? Soma – Kütahya arası Tren yolu mesafesi 295 Km olduğundan Bölgesel Trenleri ile tren yolculuğu yaklaşık, 7 saat sürmektedir, Soma-Kütahya tren yolculuk süresi aktarmalı veya aktarmasız oluşuna, diğer İstasyonlara Uğramalı veya ekspres seferlere, Yolcu yoğunluğuna, tren arızalarına, Soma – Kütahya tren seferi gecikmelerine, tren seferi iptallerine göre değişkenlik gösterebilir..

Soma ↔ Kütahya Tren fiyatları

  • İ Mavi Treni Pulman Tam 29 TL
  • İ Mavi Treni Kuşetli 38 TL
  • Ege Ekskpresi Tam bilet 28 TL
  • İ Mavi Treni Yataklı Tek kişi  112 TL  Çift Kişi 154 TL

SOMA – KÜTAHYA TREN FIYATLARI HESAPLA

(Bilet İndirimi Seçiniz)
Tarife:
 
Bilet Fiyatı:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya Garından Soma tren istasyonuna ve Soma Garından Kütahya Tren istasyonuna her gün Karşılıklı  1 Tren seferleri düzenlenir.

Soma Kütahya Tren Yolu Güzergahı

Kütahya Soma Treninde Yataklı vagon bulunmaktadır.

Soma Tren garı çalışma saatleri 04:00 – 23:00 Saatleri Arası Çalışır. Soma Tren istasyonu telefonu 0 236 613 21 47 dır.

Kütahya Tren garı çalışma saatleri 7/24 Saatleri Arası Açıktır. Kütahya Tren istasyonu telefonu 0 274 223 61 21 dır.

Kütahya – Soma arasında Nasıl bir trenle seyahat edeceğim?

Soma – Kütahya arasını TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Kütahya – Soma Trenleri koltuklu Pulman vagon, Yataklı vagon Yemekli Vagon Kuşetli Vagon ve Kompartıman lar oluşmaktadır..

Soma – Kütahya tren seferlerinde Yataklı vagon tercihi var mıdır?

Kütahya ve Soma dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Soma – Kütahya Ekspres trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyehat edebilirsiniz.

Kütahya – Soma treninde Yiyecek içecek bulunur mu?

Kütahya – Soma Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Soma – Kütahya Tcdd Ekspres trenlerinde ise yemekli vagon vardır..

Soma – Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim?

Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Kütahya tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Kütahya veya Soma istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Soma – Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta yarar vardır. Kütahya Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Soma – Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir..

Kütahya – Soma Tren saatleri?

Kütahya’dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya – Soma Tren seferlerine ve saatlere ulaşmak için yukarıda hazırlanan tablolardan öğrenebilirsiniz Kütahya Gardan İlk tren 00:40 saatinde hareket etmektedir. Soma tren istasyonundan ise ilk tren 09:42 saatinde hareket etmektedir.

ege

İzmir
kalkış
Hareket SaatiEskişehir kalkışHareket Saati
İzmir↓06:45Eskişehir↓08:30
Çiğli07:10Kütahya09:45
Menemen07:26Tavşanlı10:30
Manisa08:13Balıkesir14:37
Akhisar09:02Soma16:03
Soma09:42Akhisar16:45
Balıkesir11:12Manisa17:38
Tavşanlı14:55Menemen18:20
Kütahya15:46Çiğli18:36
Eskişehir Varış17:00İzmir Varış19:00
Ege Ekspres Tren Seferleri Trende Sadece Pulman Vagon bulunmaktadır. Güncel Temmuz 2021
İzmir Kalkış
Tren SaatiAnkara
Kalkış
Tren Saati
Basmane↓18:55Ankara↓20:30
Çiğli19:19Sincan20:50
Menemen19:35Polatlı21:36
Manisa20:15Eskişehir23:50
Akhisar20:58Kütahya01:04
Soma21:39Tavşanlı01:47
Balıkesir23:02Balıkesir05:33
Tavşanlı02:44soma06:50
Kütahya03:29Akhisar07:28
Eskişehir04:55Manisa08:15
Polatlı07:09Menemen09:07
Sincan08:04Çiğli09:25
Ankara Varış08:21İzmir Varış09:50
İMavi Tren Seferleri Mavi Tren pulman, yataklı ve yemekli vagonlardan oluşmaktadır. Güncel Temmuz 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir