Kütahya Tren Saatleri

Kütahya Tren Seferleri

Kütahya’dan Nerelere Tren Var? Ege Ekspresi, İzmir Mavi Treni, Pamukkale Ekspresi, Eskişehir Afyon Treni, Kütahya Eskişehir Treni, Tavşanlı Eskişehir Bölgesel Trenleri ile Afyon, Akhisar; Balıkesir; Çiğli; Denizli, Eskişehir; İzmir; Manisa; Menemen; Sandıklı, Soma; Tavşanlı yönüne hergün tren seferi vardır.

KÜTAHYA TREN BİLET FIYATLARI

(Gideceğiniz Şehri Seçiniz)
Gidilecek Yer :
 
Tam Bilet:

TCDD Kimlere İndirimli Bilet Tarifesi Uyguluyor?

%50 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 65 Yaş üstü vatandaşlar, 7-12 yaş arası çocuklar, ayrı yer istendiği takdirde 0-6 yaş arası çocuklar Yararlanabilir.

%15 İndirimli bilet: İndirimli Bilettten 60-64 Yaş ve 13-26 yaş aralığındaki vatandaşlar, gidiş ve dönüş bileti alanlar, TSK, Basın, TCDD, MEB Personeli, en az 12 kişiden oluşan gruplar Yararlanabilir.

Ücretsiz Bilet: 0-6 yaş Çocuklar, gazi, Şehit ve birinci derece yakınları, engelliler devlet sporcuları yararlanabilir

Tren fiyatları eksik veya yanlış olabilir. Bu durumda Tcdd’ye ait 444 82 33 no lu telefondan veya bu sayfada verilen istasyon numaralarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya Treni ile ilgili bilgi arıyorsanız doğru yerdesiniz
Kütahya trenleri Kütahya Tren istasyonunda hergün çalışır ?

Kütahya tren garı çalışma saatleri? Kütahya Tren Garı 24 Saat Açk Saatleri Arası Çalışmaktadır.

Kütahya tren Garı telefon numarası Tren istasyonunun Telefonu 0 274 223 61 21 dır.

kütahya tren istasyonu

Kütahya treni saat kaçta? Kütahya’ya tren seferi var mı? Mavi tren bilet fiyatları, tren ile kaç saat sürer? gibi sorularınıza bu sayfada yanıt verilmiştir.

Kütahya Tren garına ulaşım Kütahya tren istasyonu Kütahya merkezinde olduğu için ulaşımı çok rahattır.

Kütahya’da Nasıl bir trenle seyahat edeceğim? Kütahya den geçen tüm Trenler TCDD Devlet Demiryollarına ait DMU tipi trenlerle seyahat edeceksiniz. Trenler koltuklu Pulman vagon ve Yataklı vagon olarak ikiye ayrılır

Kütahya seyehatimde vagon seçeneklerim Nelerdir? Kütahya’dan Geçen Bölgesel Trenlerde koltuk tipli Pulman vagonlar, Kütahya Ekspress trenlerinde ise Yemekli , Yataklı, Örtülü, kuşetli tip vagonlarda seyahat edebilirsiniz.

Kütahya treninde Yiyecek içecek bulunur mu? Kütahya Tcdd Bölgesel treninde Yiyecek İçecek servisi bulunmamaktadır. Kütahya Tcdd Ekspress trenlerinde ise yemekli vagon vardır.

Kütahya tren biletini nereden ve nasıl alabilirim? Bineceğiniz tren Tcdd Bölgesel treni ise Kütahya tcdd biletinizi sadece Seyehat günü Kütahya istasyon gişesinden, Anahat Ekspres tren ise internetten veya telefonla alabilirsiniz. Kütahya Çalışan Ekspres Trenler kalabalık olduğundan Tcdd Tren biletinizi önceden ayırtmakta Yarar Vardır. Kütahya Tcdd Bölgesel Trenlerin de Tren Biletleri numarasız olup, Rezervasyon yoktur. Kütahya Çalışan Bölgesel Trenler de yolcu sayısı fazla  olduğundan Ayakta yolculuk yapma ihtimaliniz yüksektir.

Kütahya Tren saatleri? Kütahya dan diğer istasyonlara giden trenlere ait Kütahya Tren seferleri ne saatlere ulaşmak için yukarıda belirtilen şehir adlarına tıklayabilirsiniz Kütahyaden İlk tren 00:09 saatinde hareket etmektedir.

Kütahya Trenle Kaç Saat sürer? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait yolculuk süresini diğer Kütahya garı yolculuk sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Kütahya Tcdd Tren Bilet Fiyatları kaç liradır? Yolculuk yapacağınız şehirlere ait Tcdd tren bilet fiyatlarını diğer Kütahya Tren bileti sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir